xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Dekorasyonda Mavi Renk Kullanımı

0 1.791

Ev dekorasyonu yaparken renkleri mekanın işlevine uyacak ve arzu ettiğiniz etkiyi sağlayacak şekilde kullanmaya dikkat ederseniz daha iyi sonuçlar alırsınız. Dekorasyonda mavi renk kullanımı mekanın rahatlatan, huzur veren, yatıştıran bir havası olmasını sağlar. Dinlenmek ve yorgunluğunuzu, stresinizi atmak istiyorsanız mavi bunun için uygun bir renktir, fakat her tonunu değil açık tonlarını tercih etmelisiniz. Mavinin koyu tonlarıyla dekore edilmiş bir mekan melankolik ve kasvetli duygulara, tembelliğe sebep olur.

Dekorasyonda mavi kullanmak deyince mekanı tamamen mavi tonlarıyla döşemeyi kastetmiyoruz tabii ki. İsteyen öylesini de yapar ama böyle, ne bileyim, garip bir görünüm çıkar gibi geliyor insana, tonları farklı da olsa; hep mavi hep mavi. Uygun renklerle kombinlemek daha güzel olur, değil mi? Dekorasyonda maviye uyan renkler oldukça fazla; beyaz, krem, kahverengi, camel rengi, gri; bunların hepsi olur ama tonları, kontrastları güzel ayarlamak lazım.

 

Bir salon dekorasyonu örneği görelim şimdi: Bu salonda tavan beyaz, duvarlar açık mavi, kapı ve pencere çerçeveleri koyu mavi.

Halı, sehpa, oturma grubu ve bir köşedeki aynalı konsol hep krem tonlarında, dekoratif yastıklar duvarlara uydurulmuş; gayet hoş bir görünüm çıkmış ortaya.

Sırada küçük mekan dekorasyonu için güzel bir fikir var.

küçük mekan dekorasyonu

İster oturma grubu, yemek odası takımı gibi mobilyaları mavi tonlarından seçersiniz ister perde, puf, yastık gibi aksesuarları; orası size kalmış.

mavi - krem oturma odası

Bu da mavi, krem, beyaz tonlarıyla yapılmış bir yatak odası dekorasyonu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Eşyalarda mavi renk oranını düşük tutarsınız mesela, ama öyle bir parça kullanırsınız ki, bu fotoğraftaki tablo gibi; o havayı verir.

Yazıma son veriyorum ama galeride dekorasyonda mavi renk kullanımına örnek teşkil eden başka fotoğraflar da görebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.