xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Dekoratif Akvaryum Modelleri – Ebay’dan

0 2.547

Aslında dekoratif akvaryum modelleri konusunda bir yazı eklemiştim ben siteme ve bir tane daha yazmak aklımda yoktu. Fakat kendisi ve müşterileri için makale yazıp duran biri olarak aklım gidip geliyor bazen, bugün de işte, bu konuda bir şey daha yazacağım tuttu. Ebay akvaryum modelleri arasından bir şeyler seçtim, akvaryum konusuyla ilgili ziyaretçilerimizin ilgisini çeker sanırım.

 

Bir yandan da akvaryum bakımı konularına falan bakınıyorum, makalemde birkaç bilgi bulunsun diye. Galeride de göreceksiniz, küçük akvaryumlar var, beta akvaryumu kategorisine giriyorlar bunlar galiba; bir forumda okuduğuma göre pek tavsiye edilmiyorlar. Bunlar ancak dekoratif aksesuar niyetine iş görürmüş, göz zevki bile vermezlermiş ve balıklar da ne kadar geniş bir ortamları olursa o kadar mutlu olurlarmış. Bu muhabbette akvaryum almayı düşünenlere en az 10-15 litrelik modeller tavsiye ediliyor. Erkek beta balıkları dövüşçü oldukları için tek bakıldıkları halde bu böyleymiş.

Ebay’da dekoratif akvaryum çeşitlerinin yanında akvaryum aksesuarları, kumlar, aydınlatma elemanları, otlar, plastik süsler, yapay deniz anaları, akvaryum kumu falan gibi şeyler de var. Akvaryumları indirirken süslerden de birkaç örnek indiresim geldi, onları sergiliycem şimdi:

ebay akvaryum aksesuarları    ebay plastik akvaryum süsleri

yapay deniz anaları-ebay   ebay plastik akvaryum süsü

yeşil akvaryum bitkisi-ebay   plastik akvaryum süsü-ebay

 

 

Akvaryumunuzu doğru bilgilerle ve kaliteli malzemeler kullanarak kurarsanız bakımını yapmak çok zor değilmiş. Ama bunu düzenli olarak yapmak gerekiyor ve düzeniniz de balıkların yaşadığı alana göre değişiyor. Küçük bir fanusta balık besliyorsanız 2-3 günde bir su değişimi ve temizlik yapmanız lazım mesela. Ayrıca su da 1 gün dinlendirilmiş olmalı. Başka bir sürü şey de var ama oldukça geniş konu, özel olarak inceleyip yazmak lazım.

Galeride masa akvaryum modelleri, sehpa akvaryum çeşitleri, mini akvaryumlar, duvara monte akvaryum örnekleri, kare-dikdörtgen-silindir gibi değişik biçimlerde akvaryumlar göreceksiniz. Ben de bir akvaryuma hevesleniyorum  bu arada. Bakımını gözüm yemiyor, kızım küçükken çok balık öldürdük – istemeden tabii. Ama insana keyif verecek bir şey olduğuna da inanıyorum. Kararsızım, bakıcaz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.