xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Dekoratif Dresuar ve Komodinler

0 817

Antrenizde, salonunuzda, oturma odanızda, yatak odanızda bir değişiklik yapmak, mekana farklı bir hava vermek istiyorsanız yapabileceğiniz çeşitli şeyler var. Örneğin halı ve perdeleri değiştirebilir, oturma gurubuna yeni bir kumaş kaplatabilirsiniz. Gösterişli bir orta sehpa ve ona uygun yan sehpalar alabilir,  bir duvarın rengini değiştirebilirsiniz. 1 – 2 uygun yeri güzel dresuarlar veya komodinlerle yenileyebilirsiniz ki ben de Vivense Mobilya’dan bu alternatifi düşünenlerin ilgisini çekebilecek bir şeyler seçtim.

Gösteriye bütünüyle el işçiliği ürünü olan tek parça geniş çekmeceli bir dresuarla başlıyorum. Genişliği 90, derinliği 44, yüksekliği 77 cm. olan bu zarif şeyin ayakları ve ön kısmı mobilya zanaatkarları tarafından en ince e oyma tekniğiyle süslenmiş.

el oyma dresuar modelleri

Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından yapılmış, kırmızı lake boyanmış bir dresuara ne dersiniz? Antre dekorasyonu için kullanabilirsiniz bunu mesela; tepesine güzel bir ayna asıp üstüne de birkaç aksesuar yerleştirince ne güzel olur. Genç kız odasına, yatak odasına, her yere olabilir aslında; yeter ki rengi ve tarzı uysun.

Mat kırmızı dresuar

 

Sırada country tarzı dekorasyon yapılmış mekanlara yakışacak beyaz bir dresuar var. Ayakları masif kayın ağacından yapılmış olan ürünün son katına akrilik esaslı sararmaz vernik sürülmüş. Bu da dresuarın rengini uzun yıllar boyunca koruyacağı anlamına geliyor.

country tarzı dresuar     country tarzı

Turkuaz rengini sevenler için kayın ağacından yapılmış tek çekmeceli bir komodin geliyor:

turkuaz rengi ahşap komodin

 

Şu 3 çekmeceli beyaz dresuar nasıl?

3 çekmeceli beyaz dresuar

Şeffaf kulplu, 2 çekmeceli bir siyah komodin için yeriniz var mı?

siyah lake komodin

Veya kulpları farklı, duruşu aynı kırmızı bir komodin için?

2 çekmeceli kırmızı komodin

Son fotoğraf geliyor; beyaz – kahve karışımı eskitilmiş bir komodin bu:

kahve - beyaz eskitilmiş komodin

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.