xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Denim Hair Veya Kot Pantolon Rengi Saçlar

0 1.747

Saçlarınızı ağartılmış mavi kot pantolon tonunda boyatmayı düşünür miydiniz? 2016 ilkbahar yaz saç trendleri denilince akla gelen ilk şeylerden biri bu; denim hair veya kot pantolon rengi saçlar. Erkeklerin de ilgisini çeken bu saç renkleri çoğunlukla ombre saç tarzında yapılıyor anladığım kadarıyla. Yani saçlarınızın dibi boyanmıyor, dipler dışındaki kısımlarını ise istediğiniz gibi boyatabilirsiniz. Bu yeni trend saçlarınızın sadece uçlarına da, daha büyük bir kısmına da uygulanabilir; artık nasıl isterseniz. Komple boyatsanız olmaz mı peki? Olabilir tabii, keyif sizin.

 

Giderek daha popüler hale gelen bu saç trendi genellikle ağartılmış, yıkanmış blue jean tonunda uygulanıyor. Buz mavisi gibi, gri – mavi gibi bir renk böyle. Taşlanmış kot rengini de andırıyor, açık renkte olanını. Daha koyu renk uygulamalar da gördüm birkaç tane. Ama çoğunluğu açık renkliydi.

Farklı tonlardan oluşan ortaya karışık bir saç rengi düşünürseniz o şöyle bir şey oluyor:

denim hair color trend

Öğrenci iseniz böyle bir saç rengini ancak tatil döneminde uygulayabilirsiniz herhalde. Çalışıyorsanız da iş ortamınızın böyle orijinal bir görünümü kaldırabilecek bir ortam olması lazım.

kot rengi saçlar

2016 ilkbahar yaz saç trendleri

Böyle farklı, çılgın, orijinal saç renklerini denemek için biraz cesur olmak lazım tabii.  Çok sık saç boyatmak iyi bir şey değil ve özellikle beyaz saçları gözlerden gizlemek gibi bir derdi olmayanlar bunu yapmamalı. Saçlar kuruyor, sertleşiyor, dökülme artabiliyor ve yıllar ilerledikçe kendini daha çok gösteriyor böyle sorunlar. En kral boyanın bile saçların yapısına, dokusuna birtakım zararlar verdiğini kabul etmek lazım sanırım. Ama arada bir değişiklik yapmak hoş olur ve bazılarımız çılgın renkleri de tercih edebiliriz, neden olmasın?

Denim hair trendini saçlarınıza uygulatmayı düşünüyorsanız seçtiğiniz renk tonunun veya tonlarının ten renginizle uyumlu olacağından emin olmalısınız. İyi bir kuaför bulmak lazım; hem doğru fikirler verir, hem de uygulaması güzel olur.

denim hair

İşte güze bir denim rengi ombre örneği daha geliyor.

2016 ilkbahar saç trendleri

Ben saçlarımı böyle bir rengi boyatmayı düşünmem ama bazı fotoğraflar gayet hoşuma gitti. Ziyaretçilerimizin de bir kısmı olsun beğenirler herhalde. Yazımız burada sona eriyor bu arada. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Saç trendleri hakkında başka yazılar

Cesur Kadınlar İçin Farklı Saç Renkleri: 1. Bölüm

Cesur Kadınlar İçin Farklı Saç Renkleri: 2. Bölüm

Cesur Kadınlar İçin Farklı Saç Renkleri: 3. Bölüm

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.