xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Deniz Uslu: Mavi İnci’de Pembeli Yeğen

0 1.046

Başlık nasıl olsa diye düşünüyordum, yeğenimin dün Mavi İnci Yüzme Havuzuna 2 tane pembe bikini ile geldiği aklıma gelince Deniz Uslu: Mavi İnci’de pembeli yeğen olsun dedim. Darıca Yüzme Havuzları hakkında fikir edinmek istiyorsanız, gidebileceğiniz güzel bir havuz arıyorsanız Mavi İnci Yüzme Havuzu aklınızda olsun, keyifli bir mekan. Ben kızımla yıllardır ara ara giderim buraya, yeğenimi ilk defa götürdüm. Gün boyunca gayet keyifli ve memnunduk, günün sonunda ise yüzmekten, güneşten dolayı yorgun. Hep öyle olur zaten. Fakat çok güzel bir gündü, Deniz çok keyifliydi, kızım mutluydu, ben mutluydum; saatler su gibi akıp geçti.

Annesi 9 yaşındaki bi tanecik yeğenimin çantasına her şeyi koymuş; bikini, yedek bikini, şapka, havlu, gözlük, yedek kıyafet, yüzme simidi. Fakat biz kollukla yüzmesinin daha iyi olacağını düşündük, daha doğrusu sayın evladım Majesteleri 1. Nehir Hanım düşündü, iyiki de düşünmüş. Havuzda çalışan gençlerden birine rica ettik, hemen gidip baktı, bize 1 çift kolluk buldu sağ olsun. Kollukla daha çok yüzme hareketi yapabilir, daha bir yüzüyor gibi olur; öyle düşünmüştük. Öyle de oldu.

deniz uslu-12.08.2015 deniz uslu deniz uslu mavi inci'de

İlgili, nazik ve hızlı personel; havuzun insanı bir anda serinleten suyu, uzanma koltuğu mu yoksa yatak mı olacaklarını keyfinize göre ayarlayabileceğiniz rahat şezlonglar, buz gibi meşrubatlar veya köpüklü kahveler, güzel bir yüzme havuzu, daha ne olsun? Deniz akşama kadar çılgınlar gibi yüzdü, sadece kahvaltıdan, bir de yemekten sonra en azından yarım saat suya girmemesini istedik. O saatlerde havuzun kenarından ayaklarını sarkıtıp oturdu, suları fışkırtıp kendi kendine eğlenerek bekledi. Ona kolluk bulunup da simidi boşa çıkınca 24’lük kızımın, yüzme bildiği halde simitle oynayacağı tuttu. Çocuğun kolluklarını da almak için tutturmadı neyse ki.

darıca havuzları-mavi inci deniz uslu-mavi inci deniz-nehir 12.08.2015

Böyle bir günden sonra akşam saatlerinde yorgunluk hissetmek kaçınılmaz oluyor. Üstüne bir örtü atıp bıraksalar gece uykusunu şezlongda uyuyabilirmiş gibi geliyor insana. Ama havuz 19.00’da kapanıyor. Sadece yüzmeye kapanıyor, Mavi İnci Sosyal Tesisleri olarak davetlere, partilere falan da ev sahipliği yapıyor burası, bu civarda o tip organizasyonlar için yer arayacak olursanız aklınızda olsun. Neyse, akşam 6’da suya girmeyi bıraktık biz, 7’ye doğru da çıktık.

nehir hanım-deniz hanım mavi inci'de pembeli yeğen

havuz keyfi havuz sefası

Çok güzel bir gündü. Yaz bitmeden böyle 1-2 günümüz daha olsun istiyorum ama bakalım, kısmet.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.