xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Denny Rose 2014 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu (Kadın)

0 1.356

Bir müşterim için bir moda yazısı yazarken Binkelam için yazabileceğim bir konuya denk geldim yine daha doğrusu bir marka, bir İtalyan markası. O yazıyı bitirdiğim gibi açtım dosyamı klasörümü ve konuya girdim gördüğünüz gibi, konu Denny Rose 2014 2015 sonbahar kış koleksiyonu. Güzel, modern, trend parçalar ve kombin fotoğrafları var, hoşunuza gideceğini umuyorum. Marka sırf kadınlara çalışıyor sanırım, sitesinde erkek giyimiyle ilgili bir şey görmedim.

Etekleri belden itibaren A harfi şeklinde hafifçe açılan güzel bir kareli kadın kaban ve dar kesim bir jean pantolonla başlayalım:

denny rose - 2014 2015 sonbahar kış koleksiyonu

Şu eteğinde kendi kumaşından fırfırlı bir bant bulunan desenli mini elbise modeli nasıl? Denny Rose koleksiyonundaki kombin fotoğrafları bir 2015 kadın şapka modelleri gösterisi de sayılabilir aynı zamanda, birçok fotoğrafta markanın satışa sunduğu şapkalar var.

denny rose 2014 2015 sonbahar kış elbise modelleri

Koleksiyonda daha çok modern şehirli kadınların günlük hayatta ve iş ortamında giyebileceği kıyafetler bulunuyor. Kalem elbise tarzındaki şu dantelli, feminen elbise ve üstündeki yanlardan cepli, siyah – gri tonlarındaki kırçıllı kaban gibi mesela:

2015 kadın kaban modelleri

Sırada güzel bir leopar desenli elbise var:

leopar desenli elbise - denny rose

Bu kış sokaklarda, işyerlerinde, davetlerinde çokça göreceğimiz renklerden biri de gri; daha doğrusu grinin her türlü tonu. Moda trendlerine uymayı seviyorsanız Denny Rose  2015 koleksiyonunda yer alan bu kalp desenli kısa gri bluz ve koyu gri kapüşonlu ceket hoşunuza gidebilir. Bu parçalar fotoğraftaki gibi bir pantolonun dışında siyah veya gri pantolonla da kombinlenebilir. Bluzun grisinden bir pantolon hem takım havası verir, hem de koyu gri hırkanın altında güzel kontrast yapar.

kapüşonlu bayan ceket - denny rose 2015

Artık galeriye alayım ben sizi. Orada yırtık jean pantolon modelleri, salaş bluzlar, 2015 elbise modelleri, modern şapkalar, sigaret pantolon çeşitleri, örme salaş kazaklar, baskılı bluzlar, kısa kloş elbiseler, desenli hırkalar, kalem etekler ve kabanlar göreceksiniz. Bunların 2014 2015 kış sezonu kadın modası hakkında size epeyce fikir vereceğini umuyoruz. İyi seyirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.