xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Desenli Kalem Etek Modelleri

2.418

Çoğunluğu yüksek belli, klasik ve şık giyim eşyaları olan kalem eteklerin boyu genellikle diz altında olmakla beraber bu stilde diz üstü etek modelleri de bulunabiliyor. Dikkatleri bacak ve kalça bölgelerine çeken bu düz ve dar kesim etekler basenleri ve kalçası geniş olan kadınların üzerinde pek güzel durmuyor. Düz renkli veya desenli kalem etek modellerini farklı kombinlerle günlük kıyafet, ofis kıyafeti veya abiye kıyafet statüsüne sokmak mümkün.

Bu yüzden vücut biçiminiz müsaitse gardırobunuzda bu tarz bir veya birkaç etek bulundurmanın faydasını görürsünüz; özellikle de çalışıyorsanız.

Kadınsı bir görünümü olan bu eteklerin topuklu ayakkabılarla giyilmesi daha doğru olur. Kalem eteklerle hatları gözden saklamak mümkün değil; bu yüzden vücudun biçimli olması gerçekten önemli.

Ufak tefek fazlalıklarınız varsa kalem eteğinizi yakıştırmak için korse kullanma yoluna gidebilirsiniz.

Beliniz inceyse, boyunuz kısa ve kalçalarınız geniş değilse bu tip etekler size yakışacaktır. Desenli kalem etek çeşitlerini zarif hırkalarla, kısa ceketlerle, dar bluzlarla, kısa kazaklarla, dar kesim gömleklerle kombinleyebilirsiniz.

Desenli bir siyah beyaz kalem etek siyah bluz, siyah külotlu çorap ve ayakkabıyla tamamlandığında ortaya güzel bir sonbahar kombini çıkar. Aynı tipteki etekleri şık beyaz gömlek modelleriyle de tamamlayabilirsiniz.

Eteğin havasına ve kıyafetinizle bulunacağınız yere bağlı olarak gömleğiniz spor da olabilir, havalı bir dantelli gömlek de olabilir.

Desenli kalem etekler dünyasında vintage etek çeşitleri de bulunuyor. Değişik renklerle yapılmış yol yol desenleri olan böyle bir diz üstü eteği eteğe uyacak bir mini kazak veya bluzla ve giydiğiniz üstle takım oluşturan ayakkabılarla kombinleyerek gayet hoş bir görünüme bürünebilirsiniz.

Kareli etek modellerini sevenler ekose kalem etek kategorisinde çok güzel parçalar bulabilirler. Kırmızı siyah bir kareli eteği siyah veya griyle kombinledikten sonra aynaya baktığınızda orada gördüğünüz şey uyumlu giyinmiş şık bir bayan olacak.

Çok güzel çiçekli kalem etek modelleri de var piyasada, özellikle yazlık kombinleriniz için bir göz atmayı unutmayın. Bu güzel şeyleri eteğin rengine uygun bir tişörtle ve topuklu yazlık ayakkabılar tamamladığınızda cıvıl cıvıl bir şıklık arz edebilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.