xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Desenli Kravat Modelleri

0 1.385

Erkekler için kıyafetlerine hareket katacak çok hoş desenli kravatlar tasarlanmış; bu konu için görsel bakınırken anladığım şey bu. Bu durum ufak ufak değişiyor olsa da erkek giyiminde kadın giyimine göre çok daha az renk var; özellikle takım elbiselerde sadece birkaç renk var ama her rengin bir sürü tonu olduğundan çeşit bol tabii. Özellikle işi, hayatı gereği siyah, lacivert ve gri takım elbise modelleri arasında dönen erkekler desenli kravat modelleri ile kıyafetlerine renk ve tarz katabilirler.

Bir de şu var; bana hep desenliyle desenli karıştırılmamalıymış gibi gelir ama görsellerde de göreceksiniz ki ikisi de desenli olan gömlek ve kravattan biri hafif ve belirsiz, öteki baskın ve belirgin desenliyse görünüm gayet de düzgün olabiliyor. Birbirine eşit boyda kareleri olan açık renkli bir gömlekle koyu renk bir puanlı kravat güzel duruyor mesela. Tabii renk uyumuna da dikkat etmek lazım.

Siyah gömlek, bej rengi spor pantolon, kahve-krem tonlarında desenli bir kravat ve siyah blazer ceket ile yapılmış bir kombin var mesela; ne güzel durmuş. Ayakkabılar siyah veya kahverengi olabilir böyle bir kombinde. Bu ceketin altına gri bir pantolon giyip grili bir kravat da takabilirsiniz, kot pantolon giyip mavili bir kravat da takabilirsiniz. Veya aynı kombini, hiçbir şeyini değiştirmeden sadece bej pantolonun yerine jean pantolon giyerek de yapabilirsiniz. Ayakkabılar yine siyah veya kahve olabilir; biri cekete uyar sonuçta, diğeri kravata. Renk uyumuna ve kıyafet bütünlüğüne önem veriyorsanız bunu sağlamak zor bir şey değil.

Bir de ne söyliycem; çok beğenerek bir desenli kravat aldınız ama bir türlü bir şeye uyduramıyorsunuz sanki, böyle durumlar için bence dolabınızda birkaç tane farklı renklerde mendil bulundurmanız lazım. Yeşilli bir kravat aldınız diyelim, severek aldınız ama neyle taksanız yalnız kalıyor gibi görünüyor size; yeşil bir de mendil kullandınız mı yalnız kalmaz o işte. Ayrıca mendili sadece buna benzer çaresizlik durumları için düşünmeyin; genel olarak da kullanın, gayet güzel duruyor. Saatin dışındaki bir aksesuarınız mendil zaten; onu da kendinizden esirgemeyin. Görsellere çok baktığım için fark ediyorum ben de, öyle güzel duruyor ki bu mendiller ceplerde; hele ki kravata uyuyorsa.

Siyah bir gömleğin üzerine ufacık desenli bir siyah beyaz kravat takılmış örneğin, görsellerde göreceksiniz; o ikisinin uyacağı belli bir şey zaten. Bu ikili üzerinde o kadar çok kıyafet inşa edebilirsiniz ki. Hemen aklıma gelen birkaç tanesini sayayım: Gri veya siyah takım elbise giyilir bunların üstüne; siyah ayakkabı illa ki olur, gri ayakkabı da olabilir. Siyah veya gri blazer ceket giyilebilir; altına her türlü spor kesim pantolon olur; kumaş da olur, klasik renkte veya siyah ya da gri kot pantolon da olur. Siyah takım elbiseyle giyerseniz cepte beyaz bir mendil olabilir, kombin renklenip aydınlanır biraz böylece.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.