xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Didim Otelleri veya Deniz Uslu Tatilde

0 1.294

Bu yazıda yer alan fotoğraflar Aktan Uslu tarafından çekilmiştir ki kendisi kardeşim olur. Eşi ve kızıyla yaptığı Didim tatili sırasında çekilmiş fotoğrafları bunlar ve gayet taze, 1 hafta öncesine ait. Bazı fotoğraflarda göreceğiniz Deniz Uslu kendisinin kızı ve benim de yeğenim. Didim otelleri arasından birini seçmiş ve 1 hafta güzel bir tatil yapmışlar. Fotoğrafların Didim hakkında fikir edinmeniz açısından faydalı olacağını umuyorum.1-2 yere daha uğramışlar galiba, araya farklı birkaç resim karışabilir. Karışmaz inşallah. Karışır mı ki? Kesin karışır. Amaan, karışsa da ölüm değil ya. (:

 

İşte Didim sokaklarında bir küçük kız:

deniz uslu didim'de

53 kilometrelik bir sahil şeridinde başta Ege’nin en ünlü plajlarından Altınkum olmak üzere onlarca koyu barındıran Didim sıcak iklim kuşağında yer alıyor fakat nem oranı düşük olduğu için sıcaktan çok bunalmıyorsunuz. Şu fotoğrafta Deniz Uslu bunalmış görünüyor mu mesela, görünmüyor. Hatta hayatından gayet memnun gibi.

didim fotoğrafları

Didim’in gezilecek yerleri konusunda ayrı bir yazı yazmayı düşünüyorum ama bu yazıda da birkaç tüyo verelim o konuda. Didyma Antik Kenti, Apollon Tapınağı ve Samsun Dağı eteklerindeki Pirene Antik Şehri Didim’in ünlü tarihi kalıntıları arasında yer alıyor. Didim otelleri veya Didim pansiyonları arasından size hitap edecek, bütçenizi çok zorlamayacak bir tesis bulup yerleştikten sonra Didim’de yapabileceğiniz çok şey ver. Yüzmek ve güneşlenmek elde bir, bunun dışında tekne turlarına katılarak bölgenin güzelliklerini görebilir ve fotoğraflayabilirsiniz. Günün her saatinde oturup dinlenebileceğiniz kafeler ve müzik dinleyip dans edebileceğiniz barlar ve diskolar da emrinizde.

didim'de yaz çiçekleri

Tatil için gideceğiniz yer konusunda kararlı olduğunuz zaman erken rezervasyon konusunu mutlaka araştırın, çok fark ediyor. Didim’e direkt olarak gitmek istiyorsanız otobüs yolculuğunu tercih etmeniz gerekiyor, uçakla direkt ulaşım yok. Uçakla İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na, oradan da Didim’e gitmeyi düşünebilirsiniz; aradaki mesafe 143 km. Buraya gidenlere önerilen yerlerden biri de Faustina Hamamı; aklınızda olsun.

Gökova otelleri  konulu yazımıza da bekleriz. Yeni bir bikini almak isteyen kadın ziyaretçilerimiz 2014 bikini modelleri konusuna göz atabilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.