xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Diğerleri (The Others)

0 1.353

İyi bir psikolojik gerilim filmi izlemek istiyorsanız The Others adlı filmi size ısrarla tavsiye ederim. Vizyona 2001’de girmiş olan yapımın dilimizdeki adı Diğerleri; ben bunu sinemada seyretmiştim, gerçekten etkileyici bir film. ,Hemen tamamı tek mekanda geçiyor ve başlangıçta tempo düşük olsa da film kısa sürede insanı sarmaya ve germeye başlıyor.

İkinci Dünya Savaşı sonrasında geçen filmin konusu şöyle: Amerika savaşın yaralarını sarmaya çalışmaktadır ve Grace bu ortamda kızı ve oğluyla beraber New Jersey’de büyük bir konakta yaşamaktadır. Eşini savaşta kaybetmiş olan Grace’in çocukları güneş ışığına karşı duyarlı olduklarından evin pencereleri her zaman kapalı olan kalın perdelerle kaplıdır.

Konağın içi loş ve gizemli, dışı sisli ortamında yaşayıp giderlerken Grace eskileri işi bırakıp gittiği için ene 3 yeni hizmetkar alır.

Bu arada Grace’in kızı garip sesler duyup siluetler görmektedir ve küçük kızın hayali bir arkadaşı da vardır. Bunlardan annesine söz eder fakat Grace konunun çok üstünde durmaz. Ama evin çevresi çok yoğun bir sisle kaplandığı için kasabayla irtibatlarının kesildiği sırada kızın doğru söylediğini düşündürecek garip şeyler olmaya başlar. Bundan sonra yavaş yavaş filmin şahane finaline doğru yol almaya başlarız.

Çocuk oyuncularınki başta olmak üzere oyuncuların performansları çok iyi, çekimler başarılı, yönetmen Alejandro Amenabar ortaya olabilecek en iyi kansız gerilim filmlerinden birini çıkarmış. Mekanın karanlık, ağır, insanı boğan atmosferini film boyunca hissediyor insan.

2001’den günümüze sürpriz finali olan birçok yeni film yapıldı, fakat The Others’ın bu tip filmlerin ilk ve en iyi örneklerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Görsellik, oyunculuklar, atmosfer, senaryo; hepsi güzel. Klişe unsurlara ve bazı mantık hatalarına rağmen film ilerlerken insanı diken üstünde tutuyor, finaliyle de şaşırtıyor.

The Others (Diğerleri)  filmini fazla abartılmış bulan izleyiciler yok değil ama çoğunluğun fikri bu dramatik-psikolojik-fantastik gerilim filminin kesinlikle izlenmeye değer olduğu yönünde.

1 saat 45 dk. süren filmin oyuncu kadrosu: şöyle: Nicole Kidman, Elaine Cassidy, Christopher Eccleston, Fionnula Flanagan, Alakina Mann, Eric Sykes, James Bentley ve Keith Allen.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.