xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Doğal Saç Bakımı Yöntemleri

0 1.249

Saçınızda, yüzünüzde, vücudunuzda doğal yöntemlerle bir fark yaratmak istiyorsanız etkisini gördüğünüz uygulamaları düzenli olarak devam ettirmeniz gerekiyor. Sözü fazla uzatmadan haftada 1-2 kez uygulandığı takdirde yağlı saçlardaki yağlanma oranını azaltan ve saç tellerini kalınlaştıran bir doğal saç maskesi tarifi verelim size: Bu maske için birer yemek kaşığı zeytinyağı, bal, tatlı badem yağı ve Hint yağını birbiriyle karıştırıp bir de 1 yumurtanın sarısını ekliyor ve maskeyi saçınıza sürüp saçınızı streç filmle kapatıyorsunuz. Streç filmin üstüne bir de nemli havlu örterseniz maskenin etkisi daha da güçlü olur. Zeytinyağlı doğal saç bakımı maskelerini zeytinyağını ısıtarak da hazırlayabilirsiniz, bu şekilden daha çok fayda gördüğünü söyleyen kullanıcılar var. Maskeyi saçınızda 45 dk. beklettikten sonra yıkayabilirsiniz.

Yıpranmış saçlar üzerinde gayet olumlu etkileri olan ve daha az malzeme gerektiren bir ballı zeytinyağlı maske tarifi de şöyle hazırlanıyor: 5 çorba kaşığı zeytinyağıyla 2 yumurtayı karıştırıyor, saçınıza sürüp saçlarınızı kapatıyor, 15 dakika bekletiyor ve güzelce duruluyorsunuz.

Göz kamaştıracak derecede parlak saçlar istiyorsanız şunu deneyin: Saçlarınızı şampuanlayıp duruladıktan sonra 1 fincan yeni sıkılmış limon suyu veya sirkeyi masaj yaparak saçlarınıza yedirin. Sonra saçlarınızı durulayın, saçlarınız sertse uçlarına saç kremi sürüp bir daha durulayın. Derinlemesine temizlik sağlayan bu uygulama saçınızdaki bütün kiri alacaktır. Saçlarınıza olağanüstü bir parlaklık kazandırmak için şunu da deneyebilirsiniz: Saçlarınızı şampuanlayıp temizledikten sonra uçlarında 4 bardak sıcak suda eritilmiş 1 çay kaşığı balı gezdirin. Ve saçlarınızı durulamadan kurutun.

Saçlarınız matsa yarım bardak ekşi krema veya yoğurdu saçlarınıza sürün ve 20 dakika bekletip ılık suyla yıkayın. Daha sonra saçlarınızı her zaman yıkadığınız şekilde yıkayıp temizleyin. Bu uygulamayı 15 günde 1 kere yaparsanız faydasını göreceksiniz.

Saç dökülmesi sorunundan muzdaripseniz sorun ortadan kalkana kadar haftada 1-2 kez lavanta kürü uygulamayı deneyin. Oldukça etkili olan bu kürü, saçınızın dökülmesi azaldıktan sonra, önleyici amaçla ara ara tekrar edebilirsiniz. Bu kür için bir tutam lavantayı (5 gr. kadar olması gerekiyor) kaynamakta olan 750 ml. suya ilave edin ve 5 dakika kadar yüksek sıcaklıkta demlenmeye bırakın. Ilınmasını bekleyin ve ılındığı zaman süzün. Saçlarınız temizse bu suyla saçlarınızı yıkayın, yarım saat bekletip suyla durulayın. Saçlarınız yağlı ve kirli bir haldeyse önce saçlarınızı yıkayıp temizleyin, sonra demlenmiş lavanta suyuyla yıkayıp yine yarım saat bekletin ve aynı şekilde suyla durulayın.

Saçları parlaklaştırmanın dışında kepekli saçlar üzerinde yüz güldürücü sonuçlar veren bir doğal saç bakımı maskesi de şu şekilde hazırlanıyor: Önce saçlarınızı yıkamalısınız, bu maskenin ıslak saça uygulanması gerekiyor. 5 gr. taze ya da kuru ısırgan otu temin edin ve bunu 3 su bardağı suyun içinde 4-5 dakika kadar haşlayın. Soğumasını bekleyip süzün. Bu karışımı saçınıza uygulayıp yarım saat bekletin ve duru suyla yıkayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.