xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Dövme Sildirmek – Cilt Lekelerinden Kurtulmak İsteyenler Buraya!

0 1.039

Pek de iddialı bir başlık attım ama yani, ama Dr. Hüseyin Tırman da, ki tanınmış bir medikal estetik hekimi kendisi; gayet güvenli beyanatlar vermiş bu konuda, ben onun yalancısıyım.Konumuz dövme sildirmek  ve cilt lekelerinden kurtulmak isteyenlerin ilgisini çekecek bir yöntem olan Picosil (PicoSure) yöntemi. Bu arada söylemeden geçemiycem ki çilleri neden sildirmek istersiniz anlamam, bana çok hoş görünüyor. Kızımın çillerine bayılırım mesela, neyse ki kendisi de seviyor onları. Böyle bütün yüzü çil basmış, o rahatsız edebilir insanı ama sağa sola dağılmış bir miktar çil bana hiç kötü görünmüyor.

 

Şimdi, hanımlar beyler, Picosil tam olarak ne işe yarıyor, neleri başarıyor ondan söz edelim: Bu alet lazer ışığını cilde öyle olağanüstü bir hızla veriyor ki hedeflediği dövme boyaları ve lekeleri çok küçük parçalara ayırıyor; kum taneleri kadar küçük. Bunun önemi şu ki, ciltteki bir leke ne kadar çok küçük parçalara ayrılırsa vücudun savunma hücreleri onu o kadar kolay ve rahat bir şekilde yutup yok ediyor.

Picosil’in bir özelliği leke ve dövme silme sürecini picosaniye (Saniyenin trilyonda biri) olarak anılan sürelere indirmesi ise bir diğeri de hedef bölgedeki boya ve lekelere o bölgedeki suyu ısıtmak suretiyle dolaylı olarak değil direkt olarak etki etmesi. Bu yöntemde, lekeyi oluşturan melanin pigmenti hedefe yönlendirilen 755 dalga boyundaki lazer enerjisini hemen emiyor. Bugüne kadar bu amaçla uygulanan diğer yöntemlerde ise lazer enerjisi bölgedeki su moleküllerini hedefler, lekeyi onları ısıtmak suretiyle yok etmeye çalışırmış. Dr. Tırman bu durumu suyu çaydanlıkta ısıtmakla kombi veya şofbende ısıtmak arasındaki fark üzerinden açıklıyor. Birinde suyun ısınması için önce çaydanlığın metal kısmının ısınması gerekir, diğerinde ise suyu anında ısıtmak mümkündür. Picosil ile uygulanan dalga boyu hem cildin çok fazla enerjiye maruz kalmasını (Bu yanık vb. sorunlara neden olabiliyor) önler, hem de hedefe doğrudan ulaşır ve daha çabuk sonuç alınmasını sağlar.

Picosil ile mavi ve yeşil olanlar dahil renkli dövmeleri sildirmek de mümkün. Dövmeyi çevre dokulara zarar vermeksizin, parçalayarak silen ve önemli bir yan etkisi olmayan bu yöntemle halledilebilen diğer cilt sorunlarını da sayayım:

* Yaşlılık lekeleri

* Doğum lekeleri

* Güneş lekeleri

* Çiller

* Akne izleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.