xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Drapeli Gelinlik Modelleri

1.257

Drape kumaşın değişik biçimlerde katlanarak, kıvrılarak dikilmesi anlamına geliyor ve modacılar bu şeyi kullanarak gelinlik modellerinde harikalar yaratıyorlar. Anladığım kadarıyla düğün töreni için drapeli gelinlik modelleri arasından tercih yapmanın getirdiği bir güzellik de şu ki kumaşın üzerine yine kumaşın kendisiyle yapılan bu kıvrımlı büklümlü şekiller vücudun kusurlu, kalın kısımlarının gözden gizlenmesini saklayabiliyor. Şöyle ki galiba; düz bir kumaş geniş basenleri veya büyük göğüsleri vurgularken simetrik ve asimetrik drapeler bu kısımda güzel bir hareketlilik, göze çarpan hoş bir süslülük oluşmasını sağlıyor ve insanın dikkati daha çok bu görünüme yöneliyor. Bu avantajdan sadece gelinlikler için değil başka giyim eşyaları için de faydalanılabilir tabii.

Seçeceğiniz drapeli gelinlik modeli sade gelinlik formunda olabileceği gibi geniş etekli, süslü, taşlı, işlemeli gelinlik biçiminde de olabilir tabii ki, bu zevkinize kalmış. Gerçi ‘drapesiz gelinlik’ diye bir şey de fazla yok galiba, baktığım modellerin çoğunda seyrek veya yoğun drapeler vardı. Ben konu başlığı gibi belirgin derecede drapeleri olan modelleri seçmeye çalıştım. Bazı straplez gelinlik modelleri var mesela; gelinliğin farklı yerlerinde farklı seviyelerde olmak üzere neredeyse tümden drapeli. Göğüs kısmında drapeler oluyor, bunlar bel kısmında azalıyor, basen ve kalça civarlarında tekrar sıklaşıyor, bir noktada bir araya geliyorlar ve bu noktadan aşağıya doğru açılan eteklerde de seyrek drapeler (veya belki de pililer, iyi ayırt edemiyor olabilirim) devam ediyor. Sonuç? Sonuç gerçekten güzel; biçimli, orantılı bir vücutta şahane durur.

Drapeli gelinlikler çeşitli formlarda tasarlanıyor; aralarında fırfırlı gelinlik modellerinden tutun büyük beden gelinlik çeşitlerine kadar her türlüsü mevcut. İki renkli gelinlik modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz; göğüs kısmı mavinin uçuk, güzel bir tonuyla; o kısımdan kalanı kırık beyaz renkli kumaşla tasarlanmış bir korsajlı gelinlik modeli var ki gayet güzel görünüyor. Veya göğsün hemen üstünün ince, güzel bir taşlı şeritle süslenmiş olduğu; belin biraz aşağısına kadar gelen drapelerinin bir yanda aynı işlemeden bir süslemeyle toplandığı bir A kesim gelinlik modeli hoşunuza gidebilir. A tipi gelinliklerin özellikle etek kısmının tıpkı harfin kendisi gibi kademeli bir şekilde açılması ve bu tip gelinliklerin boyuna bir görüntüsü olması bunların farklı vücut biçimlerine yakışmasını sağlıyormuş; gördüğüm kadarıyla bu işlerle ilgilenenlerin çoğunun fikri böyle.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.