xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Dudak Kalemi Kullanmanın Püf Noktaları

0 1.354

Makyaj yapmanın inceliklerini bilmeden bilinçsizce makyaj yapmak çoğu zaman amacın tersine hizmet eder; yani güzel değil tam tersine itici görürsünüz. Doğru makyaj yapabilmek için hem ten renginize ve yüz biçiminize uyan renkleri ve uygulamaları, hem de belli başlı makyaj malzemelerinin nasıl kullanacağını bilmeniz gerekiyor. Dudak kalemi fazla dolgun dudakları incelten, ince dudakları dolgun gösteren ve dudakların daha biçimli görünmesini sağlayan bir malzeme olarak birçok kadın tarafından kullanılır. Aşağıda dudak kalemi kullanırken nelere dikkat etmeniz gerektiğiyle ilgili bazı bilgiler bulabilirsiniz:

Dudaklarınız inceyse  kalemi sürerken dudak çizgisinin biraz üstüne çıkabilirsiniz ama gerçekten biraz, bunu abartırsanız görünüm kötü olur. Dudaklarınız normal kalınlıkta ise dudak çizgisini takip edin, kalınsa daha ince göstermek için çizginin biraz içinden sürebilirsiniz.

Dudak kalemlerinin hemen hepsinin arkasında kalemi dağıtarak daha doğal bir görünüm yaratmanızı sağlayan fırçalar bulunuyor. Gündüz  makyajı yapıyorsanız çok keskin ve koyu renkli bir kalem kullanmayın.

Dudak kalemi ile yapabileceğiniz birkaç uygulama var. Bunlardan biri beraberinde ruj da kullanmak ki bu durumda kalemle ruj aynı tonlarda olmalı, aksi takdirde ortaya çok yapay bir görünüm çıkar. Yumuşak yapılı kalemler tek başına da kullanılabilir, bunun için dudağınızın tamamını dudak kalemiyle doldurup fırçasıyla dağıtmanız gerekiyor.

İsterseniz üstüne kalemin renginde veya renksiz dudak parlatıcısı da (Lip gloss) sürebilirsiniz. Kalın ve yumuşak uçlu bazı dudak kalemleri kalıcılık açısından herhangi bir rujdan daha iyi bir performans sağlayabiliyor, aklınızda olsun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.