xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Düğün Dernek

0 962

Selçuk Aydemir tarafından yazılıp yönetilen 106 dakika süreli Düğün Dernek filminde izleyiciyi güldüren aksiliklerin art arda geldiği bir düğün hikayesi anlatılıyor. Filmin hikayesi şöyle: İsmail Sivas’ın Esenyurt Köyünde yaşamaktadır. Yurtdışında yaşayan oğlu Tarık bir gün çıka geldiğinde onun memleket hasreti çektiğini düşünür ama kısa süre sonra ortaya çıkacak olan esas neden farklıdır: Letonya’da çalışan Tarık’ın Monica isimli bir sevgilisi vardır ve aynı ülkede çalışabilmeleri için bir an önce evlenmeleri gerekmektedir. İsmail kısa sürede bir düğün organize edecek durumda olmamasına rağmen oğlunu sazlı sözlü, geleneklere uygun bir düğünle evlendirmeye kararlıdır. Üç arkadaşıyla beraber bu işi halledebilmek için bir nevi seferberlik planı hazırlarlar fakat acele işlerin değişmez kaderi olaya şeytan müdahale edecektir, hem de defalarca kere.

İşler Güçler dizisinin yönetmeni ve senaristi olarak televizyonun en beğenilen işlerinden birine imza atmış olan Selçuk Aydemir’in tamamı Sivas’ta çekilen Düğün Dernek adlı filmi bir aile komedisi niteliğinde. Vizyonda olduğu 4 hafta + 3 günlük sürede 4 milyon 400 bin 357 kişi tarafından izlenerek beklenenin oldukça üstünde bir başarı grafiği çizen yapım gişede üst üste rekor kırıyor. Tüpçü Fikret karakterine hayat veren Ahmet Kural’ın olağanüstü mimikleri, Murat Cemcir’in Çetin karakterindeki performansı ve Kural’la karşılıklı oynadıkları etkileyici sahneler, Tarık’ın annesini canlandıran Devrim Yakut’un müthiş performansı bu eğlenceli filmin sözü edilmesi gereken güzellikleri arasında yer alıyor. İzleyici yorumlarından Düğün Dernek’in çok sayıda izleyiciyi gülmeye doyurduğu anlaşılıyor.

Devam filminin sinyalini vererek biten filmde İşler Güçler’den tanınan pek çok karakter bulunuyor. Yapımın oyuncu kadrosu şöyle: Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut, Barış Yıldız, Jelena Boliç, Şinasi Yurtsever ve İnan Ulaş Torun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.