xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Düğün Fotoğrafları – Atilla Oral

2 1.651

Düğün mevsimi geliyor, Binkelam için  düğün fotoğrafları konulu birkaç yazı yazmanın iyi olacağını düşünüyorum. Bakındım bakındım, düğün fotoğrafçısı Atilla Oral tarafından çekilmiş fotoğraflar hakkında yazmaya karar verdim. Başta İstanbul olmak üzere ülkemizin bütün şehirlerinde düğün fotoğrafçılığı hizmeti veren Atilla Oral’ın farklı dış mekanlarda çektiği belgesel düğün fotoğrafları hoşunuza gidecektir sanıyorum.

1977 Sakarya doğumlu Atilla Oral’ın fotoğrafçılık sanatına yatkın biri olduğu daha çocukluk çağlarında belli imiş. Bu işlere okuldan kalan zamanlarında fotoğrafçılarda çıraklık yaparak başlamış kendisi. Üniversiteyi Rusya Lomonosov Üniversitesi’nde okumuş. Grafik tasarım bölümünden başarıyla mezun olduktan sonra 4 yıl kadar Rusya’da özel sektörde çalışmış. Fotoğraf çekmekten de geri durmamış bu arada. Daha çok moda ve düğün fotoğrafları çekmiş ve birçok fotoğrafı Rusya’daki dergilerde yayımlanmış.

Türkiye’de ve yurt dışında yüzlerce düğüne katılmış olan Atilla Oral’ın düğün fotoğrafları, çoktan epeyce bir kısmına baktım da söylüyorum; sıcak, canlı ve doğal görünüyor.

profesyonel düğün fotoğrafçılığı

 Kendisinin prensibi şu imiş; çektiği her fotoğraf bir öncekinden daha kaliteli olacak, daha güzel görünecek.

atilla oral photographies

 

 Evli ve 1 çocuk babası olan sanatçıya en büyük desteği veren kişi eşi imiş.

düğün fotoğrafı-istanbul adalar

Belgesel düğün fotoğrafçılığı işini yapan kişilerin fotoğraflarını çekecekleri çiftleri rahatlatmak için kendilerinde yöntemleri oluyor. Atilla Oral kendisini tercih eden çiftlere ilk isimleriyle hitap ediyor, eskiden beri tanıdıkları biriymiş gibi samimiyetle yaklaşıyormuş.

atilla oral gelin damat fotoğrafları

Belgesel tadındaki bu fotoğraflar bir zamanların klasik düğün fotoğraflarına göre daha sıcak duruyor ama gerçekten, değil mi? Çiftlerin artık bu tip fotoğrafları tercih etmelerinin sebebi de bu olsa gerek.

wedding photographies

Fotoğraflarınızın nasıl bir mekanda ve hani konseptte çekilmesini istediğinizi söyledikten sonra ötesini fotoğrafçıya bırakmalısınız; Atilla Oral’ın tavsiyesi bu.

düğün fotoğrafçısı_atilla oral

Yazıyı burada sonlandırıyorum ama başka fotoğraflar da indirdim. Görmek isterseniz dükkan sizin. Ziyaretiniz için teşekkürler.

2 Yorumlar
  1. Atilla Oral

    Merhaba Hilal hanım yazınızı tesadüfen yeni gördüm ve teşekkür etmek istedim
    Ayrıca yeni fotoğraflarımı görmenizide tavsiye ederim Saygılarımla 🙂

    1. Hilal Uslu

      Rica ederim. Evet, yeni fotoğraflarınızla 1 yazı daha yazabilirim, ne zamandır bu konuda yazmamışım. Ben teşekkür ederim ziyaretiniz ve nezaketiniz için.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.