xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Düğün Organizasyonları: Masa Süsleme

0 3.223

Şunu söyleyerek başlamakistiyorum; düğününüz için masa süsleme fikirleri arıyorsanız buna 1 ay önceden falan başlayın. Çünkü o kadar güzel masa sandalye süslemesi örnekleri var ki aklınız başınızdan gidebilir ve ‘şu da güzel, bu mu olsa, o da neymiş?’ derken bir sürü zaman kaybedebilirsiniz. Ben bu yazı ve bu konuda hazırlamayı düşündüğüm video için resim bakarken epeyce zaman kaybettim mesela. İnsanın bir tane daha, bir tane daha bakası geliyor; öyle albenili şeyler var.

 

Birkaç örnek vereyim hemencik. Bir kır düğünü ile evlenme hayaliniz varsa şöyle bir süsleme hoşunuza gidebilir mesela. Gitmeyebilir de tabii; daha ne örnekler, ne konseptler, ne süslemeler var.

açık hava düğünleri - masa süsleme

Birkaç tane de çiçek süslemesi örneği takdim edeyim. Ben bu yazı için daha çok düğün masası süsleme örnekleri bulmaya baktım ama bunlar zevk için evdeki yemek masasına falan da uygulanabilir. Elinizden böyle şeyler geliyorsa bazı şeyleri kendiniz yapabilirsiniz hatta; bir şişenin dışını süsleyip – boyayıp içine çiçekler koyabilirsiniz mesela, veya kavanozun.

masa süsleme - mumlar, kadehler ve çiçekler     şişe süsleme

Masa süsleme olayı düğün konspeptine uygun bir şekilde yapılabiliyor tabii; mesela nikah kokteyli için ona göre, açık hava düğünler için onlara uygun tarzda, kapalı mekanlar için başka türlü, falan filan. Birka. vintage masa süsleme  örneği göstereyim ben size şimdi. Burada ‘vintage’ tabiriyle daha çok bir romantik düğün ortamı yaratacak soft, nostaljik görünümler kastediliyor sanırım.

vintage masa süsleme          vintage masa süsleme fikirleri

Yeşil beyaz renklerle yapılmış bir kokteyl masası süsleme örneği görelim mi?

masa süsleme fikirleri - yeşil beyaz

Bu da bir plaj düğünü için yapılmış bir süsleme; çakıllar, taşlar, deniz kabukları falan…

düğün organizasyonları

Sırada bir romantik masa süsleme örneği var:

romantik masa süsleme fikirleri

Bu da gece saatlerinde yapılan açık hava düğünleri için bir fikir:

açık hava düğünü için masa süsleme

Düğün organizasyonları yapan firmalar böyle rüya gibi düğün masaları hazırlıyorlar işte. Bu güzel şeyler arasından seçim yapmak çok kolay değil.

İşte bu da konuyla ilgili videomuz:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.