xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Ebay Vintage Elbise Modelleri 2014

0 1.594

Ama ne Ebay imiş sayın ziyaretçi; benim ismini duymuşluğum var sitesine ikinci defa giriyorum. Bir geçen gün ‘bakiim nasıl bir yer burası?’ diye öylesine, bir de şimdi Ebay vintage elbise modelleri diye bir konu yazmaya karar verdiğim için uzun uzun. Oradan bana epey malzeme çıkar aslında. Bu arada insanların Ebay’dan alışveriş konusunda bir sürü soruları ve kuşkuları olduğunu da görmüş oldum. Anladığım kadarıyla bazı şeylere dikkat etmeniz gerekiyor sayısız insanın alım-satım yaptığı bu sitede; örneğin beğendiğiniz şeyi alacağınız satıcının puan durumuna. (‘Feedback’ başlığı altında görebilirsiniz bunu.) Alışverişten sonra alıcı ve satıcı birbirlerine puan veriyorlarmış, zorunlu değil sanırım ama fikir edinmek açısından faydalı. Alıcı olsun, satıcı olsun kötü niyetli insanlar da vardır böyle bir ortamda mutlaka.

Epeyce resim indirdim, göreceksiniz; aralarında vintage abiye modelleri de var. Çiçek desenli elbiseler, Aztek desenli elbise çeşitleri, kloş elbise modelleri, puantiyeli elbiseler, leopar desenliler, eteği sulu elbise modelleri vesaire. Siteye üye olmanız gerekiyor Ebay vintage elbise modelleri veya diğer pek çok ürün arasından beğendiklerinizi alabilmek için. Satıcıların hemen tamamı ödeme seçeneği olarak Pay Pal’ı tercih ettiklerinden bir Pay Pal hesabı da almanız lazımmış. Bunun için de Pay Pal’ın resmi sitesine üye olup bir kereye mahsus olmak üzere kredi kartınızı onaylatmanız gerekiyor. Ebay kredi kartı numarasıyla şahsi bilgileri güvencede tutmayı garanti ediyormuş, normal kredi kartınızı virüs-trojan barındırmadığına emin olduğunuz bir makineden kullanmanızda sakınca yokmuş. Fakat bu işler için bir saal kart edinmenin daha iyi olacağını düşünenler de var.

Ebay’dan alışveriş yapmadıysanız ama yapmayı düşünüyorsanız bu konuyu biraz araştırmanız iyi olur. Satıcının Türkiye’ye gönderim yapıp yapmadığından emin olmak, kargonun ücretsiz olup olmadığını öğrenmek (‘free shipping’ yazıyorsa ücretsiz oluyormuş), kabul edilen ödeme yöntemlerini iyice anlamak, ürün hakkında bilgi edinmek gerekiyor. Seçtiğiniz ürün ikinci el olabilir, sıfır olabilir, yetkili servisinde veya fabrikasında tamir bakım görmüş olabilir. Almayı düşündüğünüz şeyin açık arttırma (Auction) yöntemiyle mi yoksa doğrudan satış (Buy it now) şeklinde mi satıldığını anlamanız lazım, falan filan.

Epeyce yazmışım, galerimi ekleyeyim artık.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.