xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Ece Sükan Giyim Tarzı

0 1.489

Türkiye’nin en iyi giyinen kadınlarından olan Ece Sükan’ı hemen hepimiz podyumların en güzel mankenlerinden biri olarak tanıdık. Yalnızca mankenlik yaptığı dönemde bile düzgün fiziği ve zarafeti ile öne çıkan Ece Sükan bugün hem nadir de olsa mankenlik ve modellik yapıyor, hem vintage giyim üzerine kendi markasını işletiyor, hem de ülkemizi yurtdışında başta dünyaca ünlü Vogue dergisi olmak üzere pek çok platformda temsil ediyor. Sükan’ın giyim tarzı hakkında genel geçer bir şeyler söylemek son derece zor, çünkü ünlü model tercih ettiği kıyafetleri ve stilini dönemin modasına ve esinlendiği kaynaklara göre sürekli yeniliyor. Ancak Ece Sükan’ın tarzı konusunda illa ki bir tanımlama yapmak gerekse; biz tercihimizi şık, göz alıcı ve zamansızdan yana kullanırdık.

Yaşamının büyük bir kısmını yurtdışında geçiren Ece Sükan’ı sık sık dünyanın farklı şehirlerindeki moda haftalarında, özel davetlerde ve galalarda görmek mümkün. Hal böyle olunca Ece Sükan’ın stili hakkında belli bir ülkeye ya da kültüre ait bir sınırlamadan söz emek mümkün değil.

Sükan günlük tarzında genellikle dünyada yaygın olan moda akımlarına ait parçaları retro ve vintage kıyafetlerle birleştirerek yaptığı özgün kombinleri giyiyor. Daha özel durumlarda ünlü markaların elbiselerini veya pantolon-ceket takımlarını tercih eden güzel manken bu tarz iddialı parçalara da mutlaka kendinden bir şeyler katıyor.

Aşağıdaki fotoğrafta Ece Sükan’ın kıyafetleri birbiriyle son derece uyumsuz görünüyor olabilir, ancak kombindeki ufak dokunuşlar ve Sükan’ın düzgün fiziği bu uyumsuzluğun olumlu bir nitelik kazanmasına neden oluyor.

Koyu yeşil renkteki kalem eteğin üzerine giyilen çiçekli, bol gömlek son derece orijinal ve iddialı görünüyor. Sanırız Ece Sükan da kıyafetinin yeterince iddialı olduğunu fark etmiş olacak ki bu kombinle düz renk, sade ve küçük bir çanta kullanmayı tercih etmiş.

Vintage kombin

İtiraf ediyoruz, biz bu fotoğraftaki turuncu uzun etek modeline bayıldık! Sıcak ve soğuk renklerin bir arada kullanılması zaten Ece Sükan tarzı denildiğinde akla gelen ilk şey olduğundan turuncu ve mavinin birlikte giyilmiş olması bizi şaşırtmadı. Bize göre bu kombinin büyüsü; mavi ceketin içine giyilen siyah ve kahverengi tonlarındaki gömlekte gizli. Bu gömlek olmaksızın sokakta her gün görebileceğiniz ve çeşitli vücut tiplerine yakışabilecek olan bu kostüme Ece Sükan adeta imzasını atmış ve kıyafeti alışılageldik olmaktan kurtarmayı başarmış.

Kapri pantolon kombini

Son yorumumuzu Ece Sükan’ın sıklıkla tercih ettiği vintage giyim tarzı dışına çıktığı bu fotoğraf üstüne yapmak istedik. Bu kombininde açık pudra rengi bol bir pantolon-ceket takımını tercih eden Sükan, kıyafetini son derece şık ayakkabılar, mavi renkte ince bir gömlek ve siyah bir sweatshirt ile tamamlamış. Kapri boyunda şık pantolonlar son dönemin yükselen moda akımlarından olsalar da biz Sükan’ın bu kombinini pek beğendiğimizi söyleyemeyeceğiz. Üst kısmı sade bir gömlek ya da kısa ceketle tamamlansa son derece sofistike görünebilecek olan bu pantolon bize göre Sükan’ın tercih ettiği mavi gömlek ve siyah üstle uyum sağlayamamış ve Ece Sükan’ı olduğundan daha kısa göstermiş. Üstelik kombinin en üstüne giyilen bol kesimli siyah parça kıyafetin şık yapısıyla örtüşmeyen bir görünüm ortaya çıkarmış.

Ece Sükan’ın tarzı hakkında daha fazla fikir edinmek için galerimize göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.