xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

El Bakım Maskesi Tarifleri

0 1.596

Güçlü tırnakları olan yumuşak ve zarif ellere sahip olmanın yollarından biri evde yapılabilecek maske tariflerini uygulamak. Bazıları evinizde bulunan, bazılarını market veya aktardan fazla harcama yapmadan temin edeceğiniz maddelerle el bakımı yaparak ellerinizi güzelleştirebilir, güçlendirebilir ve yaşlanmalarını geciktirebilirsiniz.

Kolayca hazırlayabileceğiniz el bakım maskesi tariflerinden biri olan patatesli maske için sadece 2-3 tane patates ve biraz süte ihtiyacınız olacak. Patatesleri haşlayıp ezdikten sonra üstüne macun kıvamına getirene kadar süt ekleyin. Ilık haldeyken sürdüğünüz karışım soğuyana kadar ellerinizde beklesin, sonra da yıkayıp iyi bir el kremi sürün. Bu maske ellerinizi daha beyaz, parlak ve sıkı hale getirecek.

Yine basit ve sonucu hemen fark edilen bir maske olan ballı maske içinse bir kaşık balla zeytinyağını bir kabın içinde karıştırmanız yeterli. Ellerinizi ılık su dolu bir kaba daldırıp biraz bekleterek yumuşamalarını sağladıktan sonra beş dakika da ballı zeytinyağlı karışımın içinde bekletin. Hepsi bu kadar, ama ellerinizi duruladıktan sonra nasıl yumuşayıp nemlendiklerini hemen fark edeceksiniz.

Parlak tırnaklar için doğal bir tırnak cilası hazırlamak isterseniz bir çorba kaşığı halis zeytinyağını yarım çorba kaşığı toz beyaz kille karıştırıp bu karışımı kulak temizleme çubuğu kullanarak tırnaklarınıza sürün. Ellerinize bir çift doktor eldiveni takıp on beş dakika bekleyin ve eldivenleri çıkarıp tırnaklarınızın parlaklığını hayranlıkla seyredin.

Besleyici ve onarıcı etkisi olan bir el bakım maskesi olarak bir kil maskesi de hazırlayabilirsiniz. Bunun için bir tatlı kaşığı kil, iki yumurtanın sarısı ve bir tatlı kaşığı bademyağını birbirine iyice karıştırıp kremsi bir hal alıncaya kadar çırpmanız gerekiyor. Karışımı katılaştığı zaman buzluğa koyun ve ellerinize sürüp on dakika bekletin, sonra da iyice durulayın.

Yine evde hazırlayabileceğiniz yulaflı ve ballı krem yıpranmış ellerinizi besleyip yumuşatıyor. Bu doğal kozmetiği hazırlamak için beş çorba kaşığı yulaf ununu iki kaşık bal ve bir yumurtanın sarısıyla beraber bir kaba koyun ve karıştırarak kremsi bir hal almalarını sağlayın. Böylece kendinize sabah akşam kullanabileceğiniz bir el kremi hazırlamış olacaksınız.

Güzel ve bakımlı eller görünümünüze ciddi bir katkı yapar. Ve tabii ellerinizin güzel görünmesi için tırnaklarınızın da parlak ve güçlü olması gerekiyor.

Tırnaklarınızın güçlenmesini sağlayacak bir el bakım maskesi hazırlamak için iki çorba kaşığı ananas suyu, bir yumurta sarısı ve iki tatlı kaşığı sirkeye ihtiyacınız olacak. Bu maddeleri bir kapta karıştırdıktan sonra tırnaklarınızı içine sokup beş dakikayı bu şekilde geçirin ve ellerinizi yıkayıp durulayın.

El bakım maskeleri ellerinizin bir sebeple ekstra yıprandığı, kızardığı veya kuruduğu dönemlerde daha sık olmak üzere düzenli olmak üzere sürekli olarak uygulandığında yüzünüzü güldürecek sonuçlar verecektir.

Bunun dışında yapabileceğiniz şeylerden biri yazın kullandığınız güneş koruyucu kremi ellerinizden de esirgememek. Tırnak lekeleri sorunundan kurtulmak ve tırnaklarınızın parlamasını sağlamak için zaman zaman onları taze kesilmiş bir limona batırıp sürtün. Saf zeytinyağını direkt olarak ellere sürmek de ellerdeki kuruluğu gidermek ve cildi beslemek açısından faydalıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.