xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

El İşlemeli Tesettür Gelinlik

0 4.398

Ne arıyordum ben az önce, bloglarımdan birine yazmak için tesettür gelinlik modelleri arıyordum, onu ararken karşıma bu konu çıktı, hoşuma gitti, önce Binkelam için yazayım dedim, sonra bloğa da yazarım belki. Bu aynı zamanda bir Jo-Ann Stokes düğün fotoğrafları gösterisi olacak. Kendisi İngiltere’de doğmuş ama çocukluk döneminde ailesiyle beraber taşınmış olduğu Güney Afrika’da yaşıyor. Yazıda göreceğiniz fotoğrafların çekildiği yer de Cape Town’daki Vineyard Otel.

  

Şimdi, çeviriden anladığım kadarıyla Wisal’in, yani gelinin üstünde bir el işlemeli tesettür gelinlik görüyoruz. Bu fildişi rengi gelinliğin üstündeki boncukları  anneannesiyle beraber dikmişler, dantelleri de anneannesi kesip biçip gelinliğe dikmiş. Ve bunun için uzun saatler harcamışlar. 3 ay sürmüş gelinliği son haline getirmeleri.

Gelinlik 3 tabakadan oluşuyor; eteklerdeki hafif kabarık görünümü sağlayan sertleştirici bir kumaş, saten ve dantelli brokar.

Düğünün tarihini göremedim ama Wisal ve Wasim gelinin 21. doğum gününde evlenmişler.Lise yıllarında tanışmışlar, birçok ortak arkadaşları varmış ve sık sık birlikte zaman geçirmeye başlamışlar.

Liseden sonra ikisi de 1 yıl boyunca aynı kurumda İslami çalışmalar yapmışlar, sonra da o kurumun üniversitesinde resmen çalışmaya başlamışlar – galiba. Galiba, çünkü çevirileri doğru anladığımdan her zaman emin olamıyorum. İngilizce çalışmaya daha çok zaman ayırmam lazım, bunu sayıklamaktan yoruldum yeminle. Çalışıyorum ama yeterli değil.

Ne diyordum, bu süreçte çok şey paylaşmışlar ve sonunda evlenmeye karar vermişler.

Bu el işlemeli kapalı gelinlik modelinin bütün saçı kaplayacak şekilde hazırlanan başlığı da el işçiliğiyle hazırlanmış. Başlığın üzerinde incilerle süslenmiş bir de taç var. Wisal bir sürü yeni şey almış kendine düğün için; gelin iç çamaşırları, ayakkabı, vücut bakım ürünleri, parfüm…

Kendisi gelin adaylarına düğün gününde ekstra özel hissetmek için aynı şeyi tavsiye ediyor; her şey yeni olsun. Kontak lens de almış gelinimiz, fark etmişsinizdir belki, o gözler lens. Bir de iyi bir düğün fotoğrafçısı ile çalışmanın öneminden söz etmiş ki bu zaten fotoğrafların güzelliğinde gösteriyor kendini.

Wisal - Wasim düğün fotoğrafları   JoAnn Stokes wedding photography   açık hava düğünü fotoğrafları

Nereye ne yazmaya niyetlendim – nereye ne yazdım ama şikayetçi değilim, fena yazı olmadı sanki. Takdir ziyaretçilerin tabii ki. Galeride başka fotoğraflar da görebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.