xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

El Örgüsü Patik ve Battaniye Modelleri

0 1.598

Ben bir zamanlar ne örgü örerdim. Kazak örerdim hep, kolları ve yakaları pek şahane olmazdı ama etamin örneklerindeki resimleri işlerdim kazaklara böyle, manzara resmi gibi dururlardı. Mehtap Kütük üretimi el örgüsü patik ve battaniyeler hakkında yazmaya karar verdiğim zaman aklıma geldi bunlar. Yıllardır örgü ördüğüm falan yok, içerik editörlüğü işini geliştirerek geçen bu son yıllarda zaten buna ayıracak zaman da kalmadı. Eh, ben de başkalarının örgülerini anlatırım madem.

Sergileyeceğim örgü patik modellerini yapan bayana Google+’da denk geldim. Renkli, çizgili patikler yapmış, üstlerine çiçekler iliştirmiş; hoş şeyler çıkmış ortaya. Kışın evde ayakları sıcacık tutar bunlar. Ben pek kullanmıyorum ama kullananlar vardır. Ayrıca çeyizlere falan da koyuluyor galiba, çeyiz işlerinden pek anlamam, emin değilim. Bebeği olan arkadaşlara bebek patiği hediye etmek de makbule geçer bildiğim kadarıyla.

Patiklerin toplu olarak sergilendiği bir fotoğraf var, onu göstereyim önce.

el yapımı örgü patikler

Mehtap Hanım’ın çok renkli patik modellerinden birkaç tanesiyle devam ediyorum gösteriye; üstlerine kenarlarıyla aynı renkte birer de çiçek iliştirmiş.

yün patik modelleri

örgü patik (mehtap kılıç)

çok renkli yün patik

çizgili yün patik

Bunları eklerken ‘Şurasını şöyle yapmış, burasında bu örneği kullanmış, heh, bu örneği ben de biliyorum’ falan demek vardı ama bende öyle bir servis yok. Bunlar bu işlerden anlayan birine kolay gelebilir ama ben yapamam mesela, gözüme de gayet zor görünüyor.

mor - siyah örgü patik

Mehtap Hanım bu patikleri yapabildiği yetmiyormuş gibi el örgüsü battaniye yapmayı da becerebiliyor.

örgü battaniye yapımı

patchwork battaniye

el örgüsü battaniye

Kare şeklinde motiflerin birleştirilmesi yoluyla yapılan bu el yapımı ürünlere patchwork battaniye veya kırkyama battaniye deniliyor. Bir de ‘Hanım dilendi bey beğendi’ diye orijinal bir isimleri var.

renkli motifler - mehtap kütük                                        örgü battaniye yapımı - motifler

kırkyama örgü battaniye

Uykum geldi benim, şu yazıyı eklemeyi kafaya koyduğum için direniyorum. Diğer fotoları da galeriye ekleyip çekiliyorum. Binkelam iyi seyirler diler.

Unutmadan; ürünleri üreticinin mekanında görmek isterseniz adres Mehtaptan.blogspot (.com) adresine bakabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.