xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

El Yapımı Halhal Modelleri

0 1.305

Hoş geldiniz sayın ziyaretçi, bu yazıda sizi kendi imalatım olan halhal modelleri ile tanıştırıcam. Halhal yaz sezonu için güzel bir takı bence, görünüme renk katıyor. Fotoğraflarda göreceğiniz el yapımı halhal modelleri yapımı zor şeyler değildir, ben bu tür şeyler yapmayı öğrenmek için kursa falan gitmedim. Biraz el yatkınlığı, biraz zevk, biraz da yetenek yeterli bunları ortaya çıkarmak için. Uzun süre çalışınca ister istemez kambur durmaya başlıyor insan, sırtı ağrıyor, gözleri yoruluyor. Ama bir şeyler üretince ve başkaları da bunları beğenip satın alınca keyifleniyor.

Ben daha çok küçük boncuklar ve taşlar kullanarak yapıyorum halhallarımı ve bunları ince bir zincire diziyorum. Birkaç yıl önce yazları açtığım takı tezgahlarına gelen müşterilerimin bu tip modelleri daha çok beğendiklerini fark ettim.

black crystal anklets     crystal beaded anklets

turkuaz rengi sallantılı halhal     crystal anklet

Sallantılı halhal modelleri de yapıyorum, halkalarla birbirine eklenmiş boncukların art arda geldiği modeller de. Yaptıklarım genellikle sade ve basit şeyler; öyle çok detaylı, süslü modeller değil. Daha karmaşık görünümlü ve farklı modeller de yapabilirim tabii ama başka işlerim de var. Bu yıl daha önce olduğu gibi kıştan halhal stoklamaya da başlamadım, hata ettim. Şimdi sıkışık bir şekilde yapıyorum.

multi color amulet anklet     diy blue anklet

Gebze’de pek fazla böyle halhallar yok sanırım, tezgaha gelip gidenler öyle söylüyorlar. Biraz da bu yüzden satabiliyorum yaptıklarımı herhalde. Bir de, demin de dediğim gibi, insanların neleri beğendiğine, nasıl bir şeyler istediğine dikkat ettim, o modellere ağırlık verdim.

handmade pendant anklets     handmade anklets

Kendimce bir düzenim de var; yaptığım halhalların bir kısmı ince zincirde mesela, baş ve son kısımlarında klipsin kolayca geçebileceği daha kalın bir zincir kullanıyorum. Modelleri kendi kalın ayak bileğime göre yapıyorum, böylece orta kalınlıkta veya kalın bilekli kadınlara oluyor, ince bilekli biri alacağı zaman ise baştaki kalın zincirden gereken miktarda eksilterek kolayca kısaltıyorum.

Yaptığım halhalları epeyce kısaltıp çocuklara sattığım oldu, ‘Bu kolye olsaydı keşke’ diyen müşterilerim için zincir ekleyip kolyeye dönüştürdüğüm oldu. Bu da müşterilere hoş geliyor. Bir de şey var tabii, birilerine hediye etmek için falan aynı modelden 3-5 tane isteyen oluyor. Keyifle yapıyorum, takı yapmak zevkli bir uğraş.

Galeride başka el yapımı halhal modelleri de görebilirsiniz. Binkelam iyi seyirler diler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.