xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

El Yapımı Kolye-Bileklik Modelleri

0 1.394

Kurban Bayramı sonrasını bilmem de, öncesinde takı satılır daha, bugünlerde baya sıkı çalışıyorum o yüzden. Hazırladığım el yapımı kolye-bileklik modelleri hakkında 1 yazı daha yazayım dedim. Halhal satışı artık durur demiştim, biraz yavaşladı ama hala durmadı, havalar soğumadığından herhalde. Bu yaz dersimi aldım ama, kıştan stok yapmadığım için çok sıkıştım, durmadan çalışmaktan daraldım, bu kış gelecek yaz için biraz olsun hazırlık yapıcam.

9 katlı takılar yapmaya müsait bir aparat almıştım, onunla yaptığım kolyeler fena olmadı, onlarla başlayayım. İlkini sadece ince zincir kullanarak yaptım, ortaya güzel bir zincir kolye çıktı. Sonra aynı kolyeyi kristal boncuklarla sallantılı olarak yaptım, 1 tane de çiviye geçirilmiş inci boncuklarla.

çok katlı zincir kolye

sallantılı zincir kolye

çok katlı incili kolye

Ön kısmı misinaya dizilmiş, kalan kısmı zincirli basit ama hoş birkaç model geliyor şimdi. Araya metal boncuklar da koydum, güzel oldu.

mavi kolye-bileklik takım koyu mavi kristal kolye-bileklik

el yapımı kristal takılar

Sırada zarif bir turkuaz kolye var. Onu küçük, renkli, kare şeklindeki Çek kristallerinden yapılmış bir sallantılı kolye takip edecek.

turkuaz kolye kristal boncuklu kolye

Geriye örülmüş kalın iplere zincir sararak yaptığım el yapımı bileklik modelleri kaldı. Ben bunları hazır bir kolyeden ilham alarak yapmıştım, 2 tanecik, 2’si de geçen hafta satıldı. Güzel oldu bunlar, bu hafta müşterilerime takdim etmek için 8-10 tane yaptım, beğenileceğini tahmin ediyorum. Birkaç tanesini süslemeyi de düşünüyorum ama şimdilik sadece 1 tane yaptım öyle.

zincir bileklik modelleri sallantılı zincir bileklik

el yapımı zincir bileklik modelleri el yapımı bileklik modelleri

İnsanın ellerini yıpratan, gözlerini yoran, sırtını kamburlaştıran ve ağrıtan bir uğraştır bu sıkı çalıştığınız zaman, ama keyiflidir. Sergileme ve satma olanağınız varsa hayatınıza iyice yerleşir. Ben 2 yıldır yazı işleri yüzünden pek uğraşamıyorum aslında ama her yaz ortaya bir şeyler çıkarıyorum yine de. Çoğu basit ve sade modeller, insanlar beğenip alıyorlar, hoşuma gidiyor. Takı yapmak olsun, başka bir şey olsun severek yaptığı bir uğraşı olmalı insanın, ruh halini de olumlu etkiliyor bu.

el yapımı kolye-bileklik modelleri

El yapımı halhal modelleri için tıklayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.