xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Elif Sevgililer Günü Etkinliğinde: Diyalog Fest 2

0 1.583

Bugün hava soğuk diye evden çıkmaya pek niyetim yoktu. Sıcacık oturayım diyordum. Bir arkadaşım Diyalog Fest 2 etkinliğinden söz edip hadi gel beraber gidelim deyince hem onu kıramadım, hem de merakıma gidip bakayım dedim. Diyalog Kahvenin oraya geldik. Burası Erenköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi arka kapısının orda. Geldiğimde soğuk havaya rağmen masalar kurulmuștu. Buraya davet edilen kișiler özel tasarım ve el emeği ürünlerini sergiliyorlar. Etkinliğin bugün yapılmasının amacı ise Sevgililer Günü için butik hediyelik ürünler arayanların ilgisini çekmek. Ama bana sorarsanız en çok cheesecake ve kurabiyeler hoșuma gitti, ne de olsa yenebiliyor, tam ağzıma layık. Ama diğer katılımcıların hakkını yemeyeyim. Çok ilginç ürünler vardı.

 

Etkinliğin mesajında Diyalog Fest’de özel sürpriz hediyeler bulunabileceği yazıyor ki bizzat şahit oldum, gerçekten öyle. Soğuğa rağmen sizin için bazı tezgahların sahipleriyle konuşup işleri ve ürünleri hakkında bilgi toplamaya çalıştım. Önce etkinliğe ev sahipliği yapan mekanla; Diyalog Kahve’yle başlayaağım.

Diyalog Kahve

diyalog kahve

Diyalog Kahve; “Sıcacık Gülümseme” sloganından da anlașıldığı üzere çok güzel döșenmiș, kendinizi evinizdeymiș gibi hissedebileceğiniz bir mekan. Dekorasyonu çok hoș ve zarif. İncelemekten zevk aldım. Sahipleri güleryüzlü ve çok sıcakkanlı. Menüsünde ev yapımı kek,kurabiye ,poğaça ve pastalar , cheesecake ve tiramisu latte var Ayrıca buraya özel taze naneli zencefilli limon çayı ve tea pot çayları var. Demleme çay olmazsa olmazları. Mekanın sahipleri Șule ve Melek Hanımlar burada sundukları ürün çeșitleri için çoktitizleniyorlar ve itina ile seçiyorlar. Hatta kendi bahçelerinden topladıkları portakal kabuklarından portakal çayı bile yapıyorlar. Bütün çaylar bitki çayı ve gerçek bitkilerle yapılıyor, batırma değil.

Diyalog Kahve’nin adresi şöyle: 19 Mayıs Mah. Bayar Cad. Zümrüt Apt. No: 45 / A Kozyatağı – Kadıköy / İstanbul

Özgür Nar Kız Tasarım

özgür nar kız tasarım

Tasarımları Belgin Hanım yapıyor. İlk olarak 6 yaşında örgü örmeye başlamış .Daha sonra makrome yapmış, Bu işe beş yıl önce mandala yaparak başlamış.Başlarken birçok kişi beceremezsin, yapamazsın demiş, onda da  bunlara inat daha çok başarma isteği uyanmış. Bunlar sayesinde motive olmuş. Herşey kendi tasarımı ve el emeği. Bu işi mutlu olmak için yapıyor. Tasarımları kolye, kapı süsü, kitap ayracı, bardak altlığı, örgü cüzdan, tığ eldivenler, anahtarlık, özel yapım bebek tarzı ürünler. Fiyatlar 10 – 100 TL arasında değişiyor.

Cef’s Cheesecake House

cefs cheesecake house

cefs cheesecahe house ürünleri

Sahibi Neslihan Hanım çeșit çeșit cheesecake yapıyor. Hepsi birbirinden güzel . Kurabiyeler özel tasarım. Kendisi bu ișe 2010 yılında bașlamıș Hazırladığı ürünlerin malzemelerinini mevsimine göre özenle seçiyor. Cheesecake’lerinin içinde hiçbir katkı maddesi yok. Kendi el emeğini ve sevgisini katarak yapıyor. Ürünlerinin sevilmesinin sebebi endüstriyel olmaması ve katkı maddesi barındırmaması. Cheesecake’lerini özel siparișle yapıyor. 24 saat dinlendikten sonra servis yapılmasını öneriyor.  Ayrıca magnolya ,tiramisu,șekerli hamurlu pastalar,özel günler için kanepeler ve çeșit çeșit kekler yapıyor.  Elinizdeki tarifi yaptırmak isterseniz onu da yapabiliyor. Bugün Sevgililer Gününe özel kurabiyeler yapmıș Fiyatları ise cheseecake’ler 12 kișilik 80 tl. Șeker hamurlu kurabiyeler 5 tl. (Tanesi) Sütlü tatlılar porsiyonu 7 tl Havuçlu kek dilimi 12 TL. Bütün kek 50 tl. Ben kurabiyelerini tattım ve çok beğendim.

Terralisium: Canlı Çiçeklerle Özel Tasarımlar

terralisium canlı çiçek

Yaklașık 5-6 aydır bu iși yapıyor Tuğçe Hanım. Kurumsal hayatın kasvetinden biraz olsun kurtulmak için bu ișe bașlamıș. Hobi olarak yapıyor. Kendisi kimya mühendisi ve șuan ilaç firmalarına danıșmanlık yapıyor. Ayrıca eczalıkta doktora yapıyor.

Ürünlerin özelliği herșeyin doğal olması ve kișiye özel tasarımlar yapılması. Örneğin doktor olan birisine mesleğine uygun bir konsept hazırlayabiliyor. Kișinin özelliği ve beğenisine göre özel ürünler hazırlanıyor. Mutlaka canlı çiçekle çalıșıyorlar. Çiçeklerin en büyük özelliği hem dekoratif olmaları, hem de özel bakım gerektirmemeleri.

Kaktüsler uzun ömürlü. Haftada bir sprey veya șırıngayla sulanıyor. Orkideli tasarım da yapılabiliyor. Bu istekler de minyatür orkide hazırlanıyor.Orkideler için de ideal bir ortam yarı kapalı. Nemi içinde saklıyor. Orkideler iki günde bir sulanıyor. Çiçekler aydınlık bir ortam istiyor. Karanlıkta çabuk büyüyorlar ve șekilleri bozuluyor.  Zorluğu ise hassas olmasından dolayı teslimatlar ya kurye veya elden teslim oluyor zarar görmesin diye. Ürünler doğal. Menei Hollanda ve burada tohumlama ile ürüyor.

Ceramic – A by Home (Seramik Ürünler)

ceramic-a by home

İșin sahibi Asuman Hanım. Kendisi harita mühendisi ve emekli olmuș. Șu an yıllardır hobi olarak yaptığı seramik ișini meslek edinmiș. Workshop düzenliyor. Ürünler tamamen doğal çamurdan elle șekil verilerek yapılıyor. Çamur 1000 derece fırınlarda pișiyor. İlk pișmiș haline bisküvi deniyor. İkinci pișmesinde o da 1000 detece de oluyor ve o zaman sırlanıyor. Biraz zor bir hazırlık așaması var. Sabır isteyen bir iș. Emeği fazla. Worksop’a katılanlar meditasyon gibi oldu, çok keyif aldık diyorlar .Bu workshoplar 4 saat sürüyor. En çok kolye ,duvar süsü tercih ediliyor. Duvar süslerinde balık ve fil objeler isteniyor. Bu iș çok geniș kapsamlı; istediğiniz herșeyi yapabiliyorsunuz.

Șu an deri,kumaș ile çalıșıyor. Mutfak eșyaları size özel tasarlanabiliyor,isteğinize göre yapılabiliyor. Ürünler iki kere fırınlandığı için sağlam oluyor ve kırılması daha zor.

Ateshh Tasarım: Keçe Ve Örgü Tasarımlar

ateshh keçe-örgü tasarım

Çiğdem Hanım el becerisi olan bir bayan. Boș zamanlarında bu iși yapıyor. Hobisi olmuș. Bütün ürünleri keçe ve örgüden. Kupalara süveter yapıyor. Clutch çantalar, laptop ve tablet çantaları ve cüzdanlar da üretiyor. Cüzdanlara cep telefonu da sığıyor. Ama yakın zamanda cep telefonlarına özel kılıf yapacak. Abiye çantalar çok șık, hem de keçeden. Değișik ürünler, en önemlisi el emeği.

Pixel Me Shop

pixel me shop
Firma sahibi Gülşah ve Efdal Çelik -eşiyle birlikte başlamış bu işe-. Bu iş bizim ruhumuzu yansıtıyor ve çok keyif alıyoruz diyorlar.Şu an sadece İnstagram üzerinden satış yapıyorlar ve onlara @pixelmeshop adresinden ulaşabilirsiniz. Ürün çeşidi tablolar ,bardak altlıkları, magnetler, laptop sticker’ları,takılar ve anahtarlıklardan oluşuyor. Bana ilginç geldi ,biraz da farklı.
Pofuduk İşler
pofuduk işler
Dün bir noktada çok üşümeye başlamıştım, bu standın sahipleriyle konuşamadım. Yine de kısacık bir bilgi verebilirim size: El işi değişik bebek ve hayvanlar, ayrıca etamin işleri yapıyorlar.Bu etaminleri isterseniz çerçeveleyip duvara asabilirsiniz.
 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.