xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Elysium: Yeni Cennet

2 1.215

ABD yapımı bilimkurgu, gerilim ve aksiyon filmi Elysium: Yeni Cennet 2154 yılında geçiyor. Sonunda kirliliğe yenik düşen dünya uzaya bir koloni kurmuştur. İnsanlar bu koloninin iki ayrı kısmında yaşarlar.

Elysium olarak bilinen uzay istasyonunda bulunanlar son derecede rahat koşullarda yaşayan varlıklı kişilerdir. Gerçekten cennet gibi olan bu ortamda hastalanmak pek söz konusu değildir veya böyle bir  şey olsa bile gelişmiş makineler insanların kısa sürede iyileşmesini sağlamaktadır. Dünya nüfusunun kalan kısmı ise yıkık binalarla dolu bir karmaşa ve suç ortamında yaşamakta ve Elysium’daki medikal imkanlara ihtiyaç duymaktadır.

Fakat 2 gezegen arasında ‘çürümüş dünya’daki kalabalığın bu cennete gitmesini yasaklamaktadır ve Elysium’dakiler de yurttaşlarının ayrıcalıklı lüks yaşantısını korumak adına her şeyi yapmaya hazırdırlar. ‘

Çürümüş dünya’nın huzurundan sorumlu olan droid’lerin yapıldığı fabrikada çalışan Max burada yüksek dozda radyasyona maruz kalır. Yaşamak için Elysium’a gidip oradaki tıbbi hizmetlerden faydalanmak zorundadır ve insanları oraya kaçak yollardan götüren biriyle anlaşma yapar.

Max aynı zamanda dünyadaki milyonlarca insanın hayatını kurtarabileceği bir planın bir parçası olacaktır ve bunun için vücuduna onu daha güçlü ve özel hale getiren donanımlar monte edilir. Yapması gereken şey Elysium’un sekreteri Delacourt’un güçleriyle mücadele etmektir ve bu hiç kolay olmayacaktır.

Yönetmenliğini Neill Blomkamp’ın yaptığı Elysium: Yeni Cennet sinemaseverlere 1 saat 59 dakikalık bir seyir keyfi sunuyor. Aksiyon sahneleriyle dolu olan filmde roller Matt Damon, Jodie Foster, Sharlto Copley, Alice Braga, Diego Luna, William Fichtner, Wagner Maura ve Jose Pablo Cantillo tarafından paylaşılıyor.

2 Yorumlar
  1. Yusuf

    Yönetmen Neill Blomkamp Yasak Bölge 9 ile tüm Dünya’nın dikkatini çekmişti Elysium da o kalibrede bir film fakat Hollywood’un tırnaklarının izi fazlasıyla çıkmış filmde ve yönetmenin henüz ikinci filminde böylesi bir müdahale benim gibi bir sinefilin gözünde pek hoş değil.

    Bu arada belki de bloga ilk yorum yazan kişiyim. İlklerin adamı olmayı her zaman severim. Hayırlı uğurlu olsun. 🙂

    1. admin

      sayende ilk defa bir domain’im oldu, site senin, her zaman. (: ‘bu ne biçim site?’ bile diyebilirsin, sana serbest. teşekkür ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.