xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

En Güzel Berta Gelinlik Modelleri

0 5.021

Berta gelinlik modelleri için şu sıfatların hepsi söylenebilir; seksi, flörtöz, çarpıcı, çekici ve cesur. Fakat bu bacak, göğüs ve sırt dekolteli gelinlik modellerinin tek özelliğinin derin dekolteleri olduğunu düşünmeyin, Berta’nın modelleri kumaşlar ve işçilik açısından 10 numara parçalar. Markanın avangart tasarımlarının moda dünyasında fırtınalar estirdiğini söylemek abartı olmaz. Hal böyle olunca Binkelam ziyaretçileri için en güzel Berta gelinlik modelleri konulu bir yazı hazırlamaya karar verdim.Yazıda göreceğiniz fotoğrafların büyük kısmı 2014 ve 2015 koleksiyonlarından, birkaç tanesi ise daha eski koleksiyonlardan. Açıkçası bunlar model itibarıyla herkesin giymeye cesaret edebileceği türden gelinlikler değil. Ama bu İsrailli moda tasarımcısının dünyanın moda başkentlerinden ithal edilen lüks kumaşlardan yapılmış, el işçiliği ile mükemmel bir şekilde süslenmiş gelinliklerine bakmak keyifli olabilir.

 

 Dünyanın farklı ülkelerinde birçok mağazası bulunan Berta’nın koleksiyonlarında bulunan parçalar işlemeleri açısından birer sanat eserine benziyor. Sırt dekoltelerini çevreleyen dantellerin kıvrımları, büklümleri olağanüstü güzel görünüyor. Kaliteli gelinlik kumaşları kullanılarak dikilen, en lüks dantellerin kullanıldığı gelinlikler; işlemeleri saatler, günler süren bir el işçiliğinin ürünü olan, en iyi terziler tarafından dikilen gelinlikler bir başka muhteşem görünüyor tabii.

Başka neyden dolayı olabilir ünlü gelinlik markalarının çok yüksek fiyatlı olması; bu markalar mağazaları için de, web siteleri için de ortalamanın üzerinde bir harcama yapıyorlardır herhalde. Terzilerin, moda fotoğrafçılarının en iyileriyle çalışıyorlar; videolarını bu işin uzmanlarına çektiriyorlardır. Buna göre de bu kişilere yüksek ücretler ödüyor olmaları lazım. Reklam giderleri çok yüksektir sonra.

seksi gelinlik modelleri 2014     Berta gelinlik modelleri 2015     en güzel Berta gelinlik modelleri

Berta Bridal 2014 wedding dress   Berta wedding dress   2015 gelinlik modelleri-Berta

Hepsi bu değildir tabii, bir de, bir tasarımcı marka haline geldikten sonra ünlü isimler onun tasarımlarını giyiyor, “Gözünü seveyim bana gelinlik dik, şunu dik, bunu dik” diye sıraya giriliyor kapısında, insanlar onun bayiliğini yapmak istiyorlar, böyle bir şeyler oluyor…bu da fiyatlarını daha yüksek tutmaya başlamasına yol açıyor herhalde.

Berta open back wedding dress       

     Berta Bridal lace wedding dress     Berta Bridal mermaid wedding dress

Berta Bridal gelinlik modelleri daha çok balık etek gelinlik tarzında gördüğünüz gibi. Vücudu kılıf gibi saran, kadınsılığı ön plana çıkaran, kıvrımları belli eden gelinlikler bunlar. Ve girift işlemeli dantelli kumaşlara, boncuk işlemelerine, dekoltelerin çevresindeki kumaşların hareketli havasına, tül ve dantel kumaşların ustalıklı kombinasyonlarına hayran olmamak mümkün değil.

Berta 2014 gelinlik modelleri   Berta 2014 wedding dress

  

  

Galeride Berta koleksiyonlarından seçtiğim başka cesur gelinlik modellerini de görebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.