xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Endopeel Cilt Germe Tekniği

2 2.864

İlk defa bu akşam duydum Endopeel cilt germe tekniği diye bir şey olduğunu ve Binkelam sayfalarında bu konuda bir makale bulunsun istedim. Etken maddesi karbolik asit olan, ayrıca yer fıstığından sağlanan yağ asitleri ve mentol da içeren bir preparatla yapılan bir işlem bu. Karışım kas dokusuna enjeksiyon yoluyla veriliyor. Uygulandığı bölgedeki kırışıklıkları, sarkmaları azaltarak 6 – 8 ay süreyle daha gergin ve genç bir görünüm sağlıyor. Daha çok yüz ve boyun liftingi için tercih ediliyor galiba ama başka başka kullanım alanları da var. Çeneniz sarkıksa, göz ve dudak çevresi kırışıklıkları canınızı sıkıyorsa Endopeel tekniği sizin için çözüm olabilir. Yüz cerrahisi alanında uzmanlaşmış bir hekim olan Prof. Dr. Alain Tenenbaum tarafından geliştirilmiş olan bu  DocTNB isimli ürün ayrıca burun ucunu ve kalçaları daha kalkık hale getirmek, kalça bölgesindeki cildin daha kaliteli ve gergin olmasını sağlamak, elleri gençleştirmek ve selülitli deriyi gerginleştirmek için de kullanılıyor.

Uygulama enjekte edildiği kasın gerginliğini, kasılma kapasitesini azaltmadan arttırıyor. Kasları felce uğratmadığı için mimiklerin kaybedilmesi söz konusu değil. Uygulamanın anti – aging etkisi hemen fark ediliyor. İlk enjeksiyondan yarım saat kadar sonra cildinizin sıkılaştığını, gerildiğini, daha düzgün ve kaliteli göründüğünü fark ediyorsunuz. İşlemin süresi, uygulama bölgesinin genişliğine bağlı olarak 15 – 30 dakika arasında değişiyor.

Endopeel acı veriyor mu diye soracak olursanız, kaslarda kayda değer bir yanma veya acı hissi oluşturmadığı yazıyor baktığım kaynaklarda. Enjeksiyondan kaynaklanabilecek ağrıları azaltmak için uygulamadan yarım saat önce enjeksiyon yapılacak bölüme lokal anestezik krem uygulanıyor. İşlemden sonra uygulama bölgesinde geçici bir ödem oluşabiliyor.

Uygulamanın üzerinden 6 – 8 ay geçince cilt orijinal haline geri dönüyor. Bundan sonra isterseniz yıllarca düzenli olarak endopeel yaptırmaya devam edebilirsiniz. Bu durumda uygulamanın etki süresi de artıyor. Olumlu etkilerin sürekliliğini sağlamak için 2 aylık aralıklarla düşük dozda Endopeel ile idame tedavisi yaptırma yoluna da gidebilirsiniz.

Endopeel Cilt Germe Uygulaması Sonrasında Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler

*Uygulama gününde sıcak içecekler içmeyin.

*3 – 5 gün boyunca güneşlenmekten, saunaya girmekten, çok sıcak suyla yıkanmaktan, güneş banyosu yapmaktan kaçının.

*Bir süre gözenekleri tıkayan maddeler barındırmayan, A / C ve E vitaminleri içeren ve cildi UVA / UVB ışınlarından koruyan bakım kremleri kullanın.

Kimler Endopeel Yaptırmamalı?

*Yaşı 18’den küçük olanlar

*Yer fıstığı alerjisi olanlar

*Bebek bekleyenler

*Cildinde uçuk olanlar

*Kalp kaslarıyla ilgili sorunları olanlar (Kardiyomiyopati)

2 Yorumlar
  1. Derya

    Bu islemler hic bana göre degil 😂

    1. Hilal Uslu

      Valla beni de çok çekmiyor. Yazarken bazen şöyle bir heveslenir gibi oluyorum ama sonra aklımdan çıkıyor. : )

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.