xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Erkeğe Hediye Edebileceğiniz En Güzel Kravatlar

0 1.853

Erkeğe yılbaşı hediyesi idi, erkek arkadaşa hediye idi diye tırım tırım dolaşmaya başladınız mı, yoksa daha zaman var diye acele etmiyor musunuz? Haklısınız, daha zaman var ama ben de yılbaşına kadar yazmak istediğim hediye temalı yazılara son 1 haftaya sıkıştıramam, şimdiden yazmam lazım. Erkeğe hediye edebileceğiniz güzel kravatlar tanıtıcam size bu yazıda, bunları bulabileceğiniz sitenin ismini de vericem, orada çok daha fazla model görebilirsiniz.

  

Kravatkolik sitesinde klasik, slim (İnce), ipek ve örgü kravat modellerinin yanı sıra cep mendili, smokin kemeri, yaka çiçeği, papyon, bileklik ve kol düğmesi gibi erkek aksesuarları da bulunuyor. Dilerseniz birbiriyle uyumlu bir kravat ve yaka mendili de alabilirsiniz buradan mesela. Şahsen erkeklerin bu mendillerden kullanmalarını destekliyorum, internette çok hoş örneklerini gördüğüm için herhalde.

Bir erkek kravattan hoşlanmasa bile hayatının bir döneminde veya belli durumlarda kullanmak durumunda kalabilir, iş için devamlı olarak kullanması da gerekebilir hatta. Ve ofis ortamında, iş görüşmesinde veya toplantısında olsun; bir davette olsun iyi görünmek isteyen bir erkeğin kravatını dikkatle seçmesi gerekiyor. Kravat erkeğin zevkini ve stilini vurgulayan önemli bir aksesuar çünkü.

desenli mavi kravat christmas gifts for him ekose kravat modelleri

Erkeğe hediye olarak kravat almayı düşünüyorsanız Kravatkolik’e bir göz atın derin, burada farklı bütçelere uygun kravatlar bulmak mümkün. İpek kravatlara ayıracak paranız yoksa klasik veya slim kategorisinde olanlara bakabilirsiniz, onların fiyatı daha uygun.

puantiyeli kravat modelleri puantiyeli kahverengi kravat bordo rengi örgü kravat

Bir de pleksi kravat diye bir şey var burada, ben ilk defa duyuyorum ve  ne gibi ortamlarda kullanılabileceğini de bilmiyorum. O kravatları görünce Google’a “Pleksi nedir? diye sormak şart oldu benim için, yazıcıklarım büyük oranda bu gibi meraklar yüzünden aksıyor zaten. Pleksi saydam veya yarı saydam, renkli ya da renksiz olabilen bir plastik cam imiş. Cama göre daha dayanıklı ve hafif olan bu malzeme kolayca eğilip bükülüp şekillendirilebiliyormuş. Kravat haline gelebilecek kadar eğilip büküldüğü ortada bir kere, bakınız aşağıdaki fotoğraflar:

kravatkolik pleksi kravat pleksi kravat modelleri

Birkaç fotoğraf kaldı, onları da ekledim mi tamamdır. Ziyaretiniz için teşekkürler, siteden memnun kaldığınızı umarım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.