xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Erkek Blazer Ceket Kombinleri

0 34.876

Selamlar sevgili sitemin ziyaretçileri; erkek blazer ceket kombinleri başlıklı yazımla ilgileneceğinizi tahmin ediyorum ve bunun için şimdiden teşekkür ederim.

Ofis ortamında, partilerde, romantik randevularda, arkadaş toplantılarda, iş görüşmelerinde, seyahatlerde uygulayabileceğiniz güzel kombinler bulmak için bir dolu görseli tırım tırım tarayıp eledim böyle, umarım makalem hoşunuza gider-işinize yarar.

Üstteki beyaz gömlek, kot pantolon ve gri blazer ceket kombini gayet hoş görünüyor. Böyle bir kombini siyah veya kahverengi kemer ve ayakkabıyla tamamlayabilirsiniz. Aynı kombin gömlek yerine tişörtle de yapılabilir, bu nasıl bir ortamda bulunacağınıza bağlı olarak değişir.

Aşağıdaki açık mavi gömlek, koyu mavi kot pantolon ve koyu mavi blazer ceket kombini de güzel. Fotoğraftaki arkadaşın belinde kahverengimsi bir kemer var, bu durumda ayakkabıları da o tonda olabilir.

Kemerle ayakkabının aynı veya birbirine yakın renklerde olması takım elbiseli kombinler için çok önemli fakat spor tarz blazer – pantolon kombinleri için öyle olmasa da olur. Yine de tercih edebilirsiniz tabii, güzel bir uyum oluyor.

Üstteki fotoğrafa ne dersiniz? Bembeyaz bir gömlek, koyu mavi pantolon, açık gri tonunda ekose blazer, kahverengi kemer ve kahverengi ayakkabılar. Göğüs cebindeki mavi mendil de güzel durmuş.

Erkek blazer ceket kombinleri listemizde  siyah blazer ceket ile yapılmış bir kombinde sıra. Bu resimde blazer ceketlerin avantajlarını, klasik ceketlerle iyi durmayacak parçaların bu tarz ceketlerde pek sırıtmadığını görüyoruz. görüyoruz. Son cümleyi yazarken kendimi tahta başında ders anlatan öğretmen gibi hissettim bir an, ayrıca canım neskafe istiyor. Konu dağılmak üzere evet, hemen toparlıyorum. Kombinimiz şöyle: Gri-mavi-beyaz ekose gömlek, gri kravat, V yakalı gri kazak, kot pantolon ve siyah ceket. Ayakkabılar siyahtır bence, veya gri.

Üstte bir bordo blazer ceket kombini var. Beyaz gömlek, gri pantolon, desenli bordo kravat, siyah kemer ve siyah ayakkabılar. Bordo – gri uyumu güzeldir ama böyle bir ceketle yapabileceğiniz tek kombin bu değil. Aynı kombin kot pantolonla da yapılabilirdi mesela. Bu ceketin içine siyah gömlek ve siyah pantolon da giyebilirsiniz, bu durumda kravatın daha açık renkli ve hafif desenli olması görünürlük açısından daha iyi olabilir.

Tiril tiril bir bej erkek ceket modeli görüyorsunuz yukarıda; bahar ve yaz kombinleri için çok güzel bir renk bu bence. Mavi beyaz kareli gömlek beyaz pantolonla güzel olmuş, kemer iki renkli spor bir kemer, ona lacivert ayakkabı da uyar, kahverengi de.

Açık kahve tonunda kadife blazer ile yapılmış bir kombin takdim etmiş bulunuyorum şimdi de. Mavili beyazlı ekose gömlek, koyu mavi kazak-pantolon, kahverengi kravat ve görünmese bile öyle tahmin ediyoruz ki kahverengi ayakkabılar. Ceket açık renkli, gömleğin beyaz kısmı dışında içine giyilen her şey koyu renkli; çok da güzel kontrast olmuş.

Erkeklerde böyle tayt gibi pantolonları sevmem ben, bana göre zevksiz bir şekilde kombinledikleri zaman kadınlarda da sevmem; fakat yukarıdaki pantolon – ceket kombini renk uyumu olarak çok hoş.

Beyaz gömlek – jean pantolon, kahverengi kemer ve ayakkabı, mavi – kahverengi kareli blazer ve beyaz yaka mendili…çok güzel bir kombin çıkmış ortaya. Gömleğinin düğmeleri o kadar açık olmasa ve bu kadar dayılanarak poz vermiş olmasa daha iyiydi ama yiğidi öldür, hakkını ver derler; zevkli giyinmiş.

Bazen bu tip kombinlere sadece çoraplar yüzünden ifrit olurum, alakasız bir çorapla berbat ederler güzelim kıyafeti ama böyle giyinen biri çorap giyse onu da güzel uydururdu herhalde.

Bu yelekli erkek kombini nasıl? Bence gayet şık olmuş. Dolabınızda diğer giysilerinize uyacak renk ve tarzda 1 – 2 yelek bulundurmanızı tavsiye ederim, kıyafetlerinizi çeşitlendirmenizi sağlar.

Yukarıdaki tarzda giyinmek İngilizcede “dapper style” olarak geçiyor. Dapper zarif, şık, düzgün giyimli, iki dirhem bir çekirdek gibi anlamlara geliyor.

Yukarıda güzel bir günlük blazer ceket kombini görüyorsunuz. Resmi bir davet veya iş görüşmesi için giyilmez ama bunun dışındaki pek çok durum için gayet güzel.

Bu açık gri blazer kombini de güzel olmuş. Yaka mendilinin erkek giyimi için ne güzel bir aksesuar olduğunu gösteren örneklerden.

Görünen o ki blazer ceketlerle yapabileceğiniz kombinlerin sayısı neredeyse sınırsız, nasıl bir kombin yapacağınızı gideceğiniz yere, yapacağınız şeye göre kararlaştırmanız gerekiyor. İş görüşmesi mi; gömlek giyip kravat takar ve kumaş pantolonla kombinlersiniz; ayakkabılarınızın da çok spor bir model olmamasına dikkat edersiniz.

Arkadaşlarla buluşup sokaklarda dolaşmak, sinemaya gitmek veya bir kafede oturmak mı söz konusu; blazer ceketinizin içine resimli-yazılı bir penye tişört bile giyebilirsiniz. Uyumlu bir şıklık yaratmak mı istiyorsunuz; kemer, ayakkabı ve saatiniz aynı renklerde olsun. Göğüs cebine koyulan mendillere de boş vermeyin, görünüme gerçekten artı katıyor.

(Güncellendi: 21.09.2017)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.