xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Erkek Deri Ceket Modelleri ve Kombin Fikirleri

0 4.072

Erkek giyim kategorisine bir yazı (Bir yazı daha demek lazım aslında, bu hafta oraya yoğunlaştım) eklemek için birkaç siteyi dolaştım, yeni sezon ürünlere göz attım ve sonunda konunun erkek deri ceket modelleri olmasına karar verdim.

Hakiki veya suni deriden dikilmiş ceketler ve montlar özellikle sonbahar sezonunda çok işe yarıyor. En çok tercih edilen renk siyahtır sanırım ama kahve ve haki gibi renklerde üretilmiş güzel ürünler de var.

Açılışı Massimo Dutti sitesinde gördüğüm bir taba rengi deri mont ile yapmak istiyorum.

Koyun derisinden dikilmiş olan bu yüksek yakalı, fermuar ve zımba kapamalı montun ön kısmında, ikisi göğüste, ikisi aşağıda olmak üzere 4 tane kapaklı yama cebi var.

İkinci olarak DESA mağazalarından alabileceğiniz hakim yakalı, fermuar kapamalı, üç cepli koyu yeşil bir mont gelecek. Rengi çok hoşuma gitti. Üstüne el işçiliğiyle vintage havası verecek bir karartma tekniği uygulanmış.

Bu lacivert deri ceket de Massimo Dutti’den.

Sırada Zara’dan alabileceğiniz çapraz metal fermuarlı, klapa yakalı bir siyah deri biker ceket var.

DESA’da bulabileceğiniz bu etek ucu streç lastikli konyak rengi vintage tarzı deri mont çok havalı duruyor. Biker kesimli montun üstüne el işçiliğiyle açma tekniği uygulanmış ve aplike detayları eklenmiş. Yakasındaki imitasyon kürk parça çıkarılabiliyor.

Aşağıda göreceğiniz siyah ve koyu mavi renkli motorcu tarz deri ceket modelleri H & M mağazalarından.

Aşağıdaki bordo deri erkek ceket de, onu takip eden bej ve kahverengi ceketler de Derimod mağazalarından. Şahsen bordo rengini çok severim, ceket de güzel ama içine fotoğraftaki gibi yine bordo tonunda bir üst giymenizi tavsiye etmem. Bu kazak boğmuş, öldürmüş güzelim montu. Gri veya siyah renkli bir üst giyseniz daha iyi bence. İçinde bordo rengi de olan kareli bir gömlek de güzel olur. Ama bu kazak iyi bir seçim değil.

Programıma biri siyahi, biri kırmızı renkli iki erkek deri ceket modeliyle son veriyorum. İkisi de Zara’dan.

İşte bu da bitti. Bugün bir yazı daha eklesem şuraya ne iyi olur ama bilmiyorum zaman kalacak mı, başka yazı işlerim de var. Şöyle kolay bir konu bulup ekleyebilirim aslında. Neyse, bu benim sorunum tabii. Ziyaretiniz için teşekkürler, yine bekleriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.