xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Erkek İçin 2016 Yılbaşı Hediyeleri – Ralph Lauren

0 2.873

Eşinize, erkek arkadaşınıza, erkek kardeşinize özel bir 2016 yılbaşı hediyesi almak istiyorsanız Ralph Lauren koleksiyonlarını gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Markanın sitelerinde her kategoriden erkeğe yılbaşı hediyesi alternatifleri bulabilirsiniz. Ben gömlek, kazak, saat, kravat, çanta, sürahi, parfüm vb. kategorilerden belli sayıda örnekler aldım ama sitede çok daha fazla seçenek var, tercih yapmakta zorluk çekeceğiniz kadar çok.

 

Erkeğe hediye seçerken erkeğin yaşı, giyim tarzı, zevki, toplumsal konumu ve yakınlık derecesi gibi şeyleri dikkate almak gerekiyor. Burçlara göre hediye konusunu inceleyip ona göre bir seçim de yapabilirsiniz. Giyim eşyası almayı düşünüyorsanız ama hediye alacağınız erkeğin beden ölçülerini tutturamamak gibi bir endişeniz varsa atkı, kravat, kemer, saat gibi ürünlerden almak daha iyi bir fikir olabilir.

Dekoratif ev aksesuarı tarzı şeyler de alınabilir erkeğe hediye olarak. Çalışan birine ofisi veya iş yerindeki çalışma masası için ofis aksesuarları bakabilirsiniz mesela. Bekar bir erkeğe odası için küçük eşyalar, yatak örtüsü vb. şeyler alınabilir. Güzel bir pijama veya eşofman takımı da makbule geçecek bir hediyedir. Eşinize, erkek arkadaşınıza güzel bir iç çamaşırı veya çorap seti alabilirsiniz.

Hediye alacağınız erkeğin hobileri, ilgileri,sevdiği spor dalları, tuttuğu takım gibi şeylerden haberiniz varsa alacağınız aksesuarın biçimi veya kıyafetin deseni, renkleri buna göre olabilir. Hazır hediye almak zorunlu değil tabii, elinizden geliyorsa el yapımı şeyler de hediye edebilirsiniz; el örgüsü bir atkı bere takım gibi mesela. Takı yapıyorsanız erkek tarzı kolye veya bileklik, tesbih gibi şeyler olabilir.

Hediyenin güzel bir şekilde ambalajlanması da iyi bir etki yapar. Alışveriş yaptığınız yerin ambalajını beğenmezseniz, ne bileyim daha renkli, daha orijinal bir ambalaj olsun isterseniz bir kutuyu kaplayarak, hazır bir kutuya eklemeler yaparak kendiniz de çarpıcı bir ambalaj hazırlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.