xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Erkek Kapri Pantolon Modelleri 2019

2 6.781

Bu yazının kendi hesabıma en beğendiğim erkek kapri pantolon modelleri hakkında olmasını istiyordum ve neredeyse onlardan bulmaktan umudumu kesecektim.

Belki 7 – 8 markanın sitesine baktım, hep diz üstü şortlar vardı. O da ayrı bir yazı konusu olabilir ama ben demin DeFacto’da, bir de yabancı bir sitede, Macy’s de aradığımı buldum ve sadece onları sergiliycem. Bu modelleri seven ve arayan erkekler vardır sanırım, onların işine yarar belki.

Firmalar bu tip dizin altında biten erkek pantolonlarından üretmeyi neden azalttılar anlamıyorum, bence çok güzel duruyorlar. Bir dönem erkek giyim piyasasında çok sık görülürlerdi, diz üstü şortlar ortaya çıkınca bunların ağırlığı azaldı. İkisi farklı şeyler halbuki, erkek kapri modellerinin duruşu bir başka.

Yazının içinde göreceğiniz bütün modeller tam aradığım gibi diz altı boyda değil, bazıları diz kapağında veya onun biraz üstünde. Onların havası da kısa şortlardan farklı olduğu için, konuya uygun göründü gözüme. Macy’sden alabileceğiniz aşağıdaki model mesela.

Aşağıdaki ise tam olarak kastettiğim model. Bu da Macy’sden. Oradan devam edeyim diyorum zaten, sonra da DeFacto’ya geçerim.

Sırada bir tane daha kamuflaj desenli erkek kapri var. Ben bu modellerin havasını çok beğeniyorum. Bir alıcı kitlesi de olduğunu tahmin ediyorum ama işte, eskisi kadar görünmüyorlar piyasada.

Şimdi ekleyeceğim 2 model diğerlerinden daha pahalı. Tek tek fiyatlarını yazmayı düşünmediğim için şöyle bir baktım, yukarıdakiler 250 – 300 TL civarındaydı. Aşağıdakilere gelince; siyah olan 650, soldurulmuş ve boya lekesi efektleriyle süslenmiş olan jean kapri ise 840 liraya satılıyor.

Bu klasik kargo tarzı erkek kapri uzun boylu, iri yapılı erkekler için tasarlanmış.

Macy’sden birkaç model daha ekleyeceğim, sonra sıra DeFacto’ya gelecek. İkinci olarak ekleyeceğim kot kapri de oldukça pahalı bu arada: 915 TL.

DeFacto erkek şort koleksiyonuna baya çeşit koymuş ama ben sadece yazdığım konuya uygun olanları seçicem tabii. Aşağıdaki kaçırmayın derim, rengi çok kullanışlı. Fiyatı 80 TL.

Petrol mavisi de güzel renktir.

Haki yeşilin güzel bir tonudur ve pek çok kişi onu sever. İşte DeFacto’dan bu tonda üç kapri:

+

Eveet, programımın sonuna yaklaşıyorum.

Macy’sdekiler de güzel görünüyor ama gerek alışveriş avantajı, gerek fiyat bakımında DeFacto daha avantajlı tabii. Macy’sden 1 tane alacağınıza oradan 3 – 4 tane alabiliyorsunuz. Ben bir şeyler bulup takdim etmeye çalıştım, benim işim burada biter. Ziyaretiniz için teşekkürler.

2 Yorumlar
  1. Derya

    Bizim evde üç erkek var, erkek kapri modelleri cok ilgimi çekti. Içlerinde çok beğendiklerim var 😊

    1. Hilal Uslu

      Ben bu tarz olanları çok beğeniyorum erkek giyiminde. Beğendiğine sevindim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.