xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Erkek Loafer Ayakkabı Modelleri

0 2.233

Bir adı da mokasen ayakkabı olan loafer ayakkabıların esin kaynağı Kuzey Amerika yerlilerinin giydiği hayvan derisinden yapılmış ökçesiz, yarım ayakkabılarmış. Loaferlerin farklı modelleri ve isimleri var; örneğin biraz daha Kızılderili tarzı ve genellikle süetten yapılmış olanlara mokasen deniliyor da önünde metal süs olanları ‘Gucci loafers’ olarak biliniyor çünkü bunları ilk piyasaya çıkaran marka Gucci’ymiş. Bir de kenarlarında içinden ip geçen delikler olan erkek loafer ayakkabı modelleri var; bunlar 1800’lerde İngiliz kraliyet ailesi için yapılmış. Günümüzde loaferlerin modelleri arasında böyle kesin çizgiler yok, hepsi bir arada çeşit çeşit, renk renk geçinip gidiyorlar.

Bu düz tabanlı rahat ayakkabıların şortla giyebileceğiniz modelleri de var chino pantolon modelleriyle veya klasik pantolonlarla giyilebilecek olanları da. Davet, iş yemeği vb. bir etkinlik için ucu daha sivri olan lacivert veya kahverengi mokasen ayakkabı modellerini kullanabilirsiniz. Yumuşak loaferler çorapsız olarak giyilmeye uygun ayakkabılar ama bundan hoşlanmıyorsanız babet çoraplarıyla giyebilirsiniz. Çorapsız ayakkabı giyeceğiniz zaman ayaklarınızın acımaması ve terleyince koku yapmaması için içine talk pudrası serpmeyi ihmal etmeyin.

Her yaştaki tüketicilerin keyifle giydiği erkek loafer ayakkabı modelleri renk açısından büyük bir çeşitlilik arz ediyor, bunu galeriye bakarken göreceksiniz. 2014 erkek ayakkabı modelleri arasında da bolca loafer bulunuyor. Ayakkabı almak için ayakların şiştiği öğleden sonra-akşamüstü saatlerini tercih etmeyi unutmayın, daha erken saatlerde aldığınız ve ayağınıza tam geldiğini düşündüğünüz ayakkabılar daha sonra sorun çıkarabilir.

Erkek ayakkabıları konusunda fikir edinmek için ‘erkekler için Oxford ayakkabı modelleri’ ve ‘Kemal Tanca erkek ayakkabı modelleri’ başlıklı yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.