xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Erkek Oxford Ayakkabı Modelleri 2015 – Louboutin

0 1.493

Binkelam sitesinin sayın erkek ziyaretçileri; bu yazıda sizi bir yandan Christian Louboutin tasarımı erkek Oxford ayakkabı modelleri ile tanıştırmak, bir yandan da Oxford ayakkabı çeşitleri hakkında topladığım bilgileri sunmak istiyorum. Bu çeşit meselesi biraz karışık gerçi, güzel anlatabilecek miyim bilmiyorum ama deniycem. Daha önce de anlamaya ve anlatmaya çalışmıştım ben bunu galiba, neyse, bir daha yazmanın zararı yok. Unutmadan; fotoğraflardaki 2015 Oxford ayakkabı modelleri arasında yazlık olanları da var, sonbahar – kışlık olanları da.

Şimdi, bir ayakkabının Oxford veya diğer ismiyle Balmoral ayakkabı olarak anılması bağcık deliklerinin açıldığı parçaların tasarımıyla ilgili bir şey. Tam bir Oxford ayakkabıda bu parçaların alt kısmı gövdenin içine iliştiriliyor. Altları kapatılmış oluyor bunların yani, uçları görünmüyor. (Kapalı bağcık) Ayrıca 2 yakanın arasındaki çok az boşluk oluyor ve ayakkabının dili bunların arasından pek gözükmüyor. Aşağıdaki taba rengi ayakkabıda olduğu gibi sanırım.

taba rengi oxford ayakkabı

Derbi ayakkabı olarak anılan modellerde ise açık bağcık sistemi kullanılıyor. Bunlarda bağcık deliklerinin bağlı olduğu parçaların alt kısmı, Oxford’ların tersine birbirinden ayrı oluyor ve uçları görünüyor. Bu antrasit rengi deri ayakkabılarda olduğu gibi…derdim ama bunların söz konusu parçaları birbirinden uzak değil aslında. Fakat üst kısımlarının uçları ayakkabının içine değil de üstüne dikilmiş ve açık vaziyette olduğu için Derbi kategorisine giriyorlar.

derbi ayakkabı modelleri 2015

Bordo rengini severim ben, bu bordo Oxford ayakkabı o yüzden hoşuma gitti herhalde.  Klasik renkte yeterince ayakkabınız varsa çeşitlilik açısından böyle renklere de bakabilirsiniz.

erkek oxford ayakkabı modelleri 2015

Siyah dana derisinden yapılmış olan bu klasik Oxford ayakkabı modeli brogue ayakkabı olarak da anılıyor. Bu terim burun (Toe cap) ve topuk kısımlarına zımbayla desenler açılmış olan ayakkabılar için kullanılıyor. Bunların da ayrıca çeşitleri varmış. Desenler yan tarafları tamamen kaplayıp topuğa kadar gidiyorsa longwing brogues, sadece burun kısmında ve düz bir çizgiyle ayrılmış zımba desenleri için semi brogues veya half brogues, zımba desenleri sadece burnu ayıran birleşim hattının üstündeyse quarter brogues, yanlara doğru uzayıp ayağın çukurunda son bulan desenler için de full brogues veya wingtips ifadeleri kullanılıyor.

brogue ayakkabı modelleri

Louboutin 2015 erkek Oxford ayakkabı koleksiyonunda tokalı ayakkabı modelleri de bulunuyor.

tokalı kahverengi ayakkabı

Böyle bir tasarımcının koleksiyonunda klasik tarz giyinmeyi seven erkeklere hitap eden ayakkabılar olduğu gibi orijinal ayakkabı modelleri de var tabii.

loubutin derbi ayakkabı modelleri 2015      zincir detaylı oxford ayakkabı

Galeride birkaç Louboutin erkek ayakkabı modeli daha görebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.