xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Erkekler İçin Oxford Ayakkabı Modelleri

2.601

Günümüzün en popüler ayakkabılarından olan Oxford ayakkabı modelleri aslında 1930’lu yıllarda kullanılmaya başlanmıştır. Bu yıllarda daha ziyade iş adamlarının veya borsacıların tercih ettiği bu ayakkabılar yalnızca erkekler için üretiliyordu ve model, renk, tarz gibi açılardan hepsi hemen hemen birbirinin aynısıydı. Günümüzde moda olan erkek Oxford ayakkabı çeşitleri ise tam tersine günlük hayattan iş hayatına kadar pek çok alanda tercih edildikleri gibi oldukça farklı renk ve model seçenekleriyle üretiliyorlar.

İş yaşamında tercih edilen Oxford’lar genellikle siyah, beyaz, kahverengi ve krem tonlarında olurken mavi gibi renklerin de uygun takım elbise veya gömleklerle birlikte kullanıldığına rastlanabiliyor. Genellikle kaliteli gerçek deriden üretilen ve bağcıklı olan bu Oxford ayakkabı modelleri klasik sivri burunlu iş ayakkabılarına göre daha genç ve modern bir görüntü çizerken iş ortamının ciddiyetine de kusursuz bir uyum sağlıyorlar. Fiyatları az da olsa diğer ayakkabı modellerine göre yüksek olabilen ancak bu durumu kaliteleriyle kapatan Oxford’lar yukarıda saydığımız nedenlerden dolayı özellikle ofislerde iş hayatının en çok tercih edilen erkek ayakkabı modelleri arasında yer alıyorlar.

Oxford ayakkabıların erkek modası açısından asıl zirvelerini geçmişte değil de günümüzde yaşamalarının başlıca sebebi; bugün erkek Oxford ayakkabı modellerinin iş hayatının dışına yayılarak günlük hayatta da kendilerine geniş yer bulmuş olmalarıdır. Erkekler için üretilen Oxford’ların renk ve model seçenekleri kadınlar için üretilenlere göre biraz daha kısıtlı olmakla birlikte yine de modern giyime uyarlanabilecek pek çok seçenek piyasada mevcuttur. Özellikle dar kesim kot veya sigaret pantolonların altına giyilen Oxford ayakkabı modelleri kişiye hem günlük ve spor, hem de özenilmiş ve kaliteli bir görünüm kazandırmak konusunda oldukça başarılıdırlar.

Günlük hayatta kullanılan Oxford ayakkabılar içinde deri dışında süet gibi malzemelerin kullanımı da oldukça yaygındır. Deri modellerin kış, süet ve diğer kaliteli kumaşlardan üretilmiş modellerin ise bahar mevsimlerinde daha sık tercih edildiği söylenebilir. Bu durumun bir nedeni gerçek derinin renklendirilme imkânı sınırlı olduğu için canlı kıyafetlere uyum sağlayabilecek renk ve model çeşitliliğine sahip erkek Oxford ayakkabı modellerinin genellikle süet malzemeden üretilmiş olmasıdır.

2 Yorumlar
  1. HİKMET DURMUŞ

    selam… Ayakkabılar muhteşem fiat ve sparişi nasıl verebılrız?

    1. Hilal Uslu

      veremezsiniz. (: sitenin satışla ilgisi yok, resimler konulara uygun olarak karışık bir şekilde seçilip ekleniyor. ziyaretiniz için teşekkürler.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.