xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Erkekler İçin Retro Giyim Önerileri

0 3.107

Retro giyim trendi günümüzde modanın her alanında olduğu gibi erkek giyim alanında da yükselişe geçti. Temel olarak geçmişte popüler olmuş belli bir tarzın ya da giyim eşyasının yeniden popülerlik kazanması ve günümüze ait parçalarla kombinlenerek kullanılması şeklinde gerçekleşen Retro stilin erkek modası içinde de pek çok kullanım şekli mevcuttur.

Günümüzde erkek retro giyim konusundaki en yaygın uygulamalardan biri; özel davetlere bile uygun düşebilecek derecede klasik ve şık parçaları daha spor ve güncel parçalarla birlikte kullanmaktır. Bu tarz bir görünümün üzerinizde sırıtmaması için ise mümkün olduğunca çok parçayı gözden geçirmek ve moda blogları, giyim dergileri gibi kaynaklardan fikir almak şarttır. Eğer bu tarzı ilk kez deneyecekseniz pantolon, gömlek gibi başlıca parçalardan önce retro aksesuarlar kullanarak denemeler yapmanızı tavsiye ederiz.

retro tarz erkek kıyafetleri retro tarzı erkek giyim

Erkek retro giyim modasında kravatlar, saatler ve güneş gözlüklerinin en önemli aksesuarlar oldukları rahatlıkla söylenebilir. Özellikle yaz kış kullanılan retro güneş gözlükleri en sade ve günlük kıyafetlere bile tarz katmakta oldukça başarılıdırlar. Kravatlar ise spor gömlekler ve pantolonlarla yapılmış kombinlere klasik bir hava kazandırmak için sık sık kullanılmaktadır. Genellikle metalik parçalardan oluşan ve dikkat çekici görünen retro saatler de kravatlar gibi klasik bir görünüm yaratmaya hizmet ederler. Lacivert dar bir pantolonun üzerine beyaz, düz bir tişört ve yine lacivert veya siyah klasik tarzda bir ceket giyerek oluşturacağınız tarzı gri metalik renkte bir saat ve tokası saatin metaliyle uyumlu bir kemerle tamamlayarak harika bir kombin yaratabilirsiniz.

renkli retro güneş gözlükleri  retro erkek saat

Yelekler erkek retro giyim konusunda özellikle 2014 sonbahar sezonunda oldukça revaçta olacaklar. Spor tarzda bir kot pantolon ve mavi Oxford ayakkabılar üzerine uzun kollu bir gömlek ve gri renkte kolsuz bir yelek giymek sonbahar için hem mevsime, hem de modaya uygun bir seçim olacaktır. Aynı kombini yaz aylarında ve baharın sıcak günlerinde kısa kollu gömlek ve ceketinizin tonlarına uygun bir saatle de uygulayabilirsiniz.

Eğer retro giyim konusunda henüz kendi tarzınızı yaratacak kadar tecrübeli olduğunuzu düşünmüyorsanız bu işin kitabını yazmış ünlü erkek sanatçılardan da ilham alabilirsiniz. Örneğin rock müziğin kralı Elvis Presley’in gençlik yıllarında yaptığı gibi klasik tarzda pantolon ve ayakkabıları yırtık tişörtler ve deri parçalarla kombinleyebilirsiniz. Hali hazırda Retro giyimin kurtarıcı parçalarından olan deri ceketlerin farklı renk ve modellerinden yararlanarak bu görünümü zamanla kişiselleştirmek ve size özgü parçalar eklemek daha kolay olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.