xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Erkekler İçin Şık Pantolon Ceket Kombinleri

0 3.054

Çok güzel kombinler bulduğuma inanıyorum sayın ziyaretçi; internette bir oraya-bir buraya sekerken, bir oraya-bir buraya üye olurken haliyle iyisiyle kötüsüyle pek çok şey çıkıyor insanın karşısına. Son günlerde çok hoş erkek pantolon ceket kombinleri çıktı karşıma, ziyaretçilerimiz de görüp feyz alsınlar istedim.

Şimdi göreceğiniz kombin kahverengi ekose blazer, koyu bej pantolon, kahverengi kemer ve kahverengi ayakkabılardan oluşuyor. Arkadaş ceketin içine mavili bir ekose gömlek ve koyu renk kazak giymiş, olmuş mu-olmuş ama siz başka şeyler de giyebilirsiniz, esas olan diğer parçaların şahane uyumu bence.

kahverengi ekose ceket-bej pantolon kombini

Şuna ne buyrulur; mavi gömlek, lacivert kravat, blue jean pantolon, gri blazer, kahverengi kemer, görünmüyor ama herhalde ve lütfen kahverengi ayakkabılar ve de mavi mendil. Şahane olmuş. Lookastic isimli bir siteden bu resim, bakarsanız başka erkek kıyafetleri de görebilirsiniz orada.

mavi gömlek, blue jean pantolon,gri blazer kombini

Sıradaki kombin de pek güzel. Lacivert ağırlıklı kareli gömlek, lacivert pantolon (herhalde) ve krem rengi blazer ceketten oluşan bu kıyafet gömlekle uyumlu desenli mendille daha bir güzel olmuş. Var ya, cep mendili kullanın bence, çok güzel bütünlüyor erkek kıyafetlerini. Kemerin en azından ön kısmı koyu krem tonunda sanırım, ayakkabıların da lacivert veya krem rengi olduğunu umuyorum. Kahverengi de olur sanırım.

kareli gömlek-lacivert pantolon-krem rengi blazer kombini

Gördüğünüz gibi biraz özenle ortaya nefis pantolon ceket kombinleri çıkabiliyor. Tabii giydiğiniz parçaların vücut tipinize uygun olması da önemli. Sırada yine bir kot pantolon-blazer kombini var. Lacivert beyaz kareli gömlek, blue jean pantolon, kahverengi kemer-ayakkabı, bej rengi blazer, uyumlu bir mendil ve işte sonuç:

bej rengi blazer,kareli lacivert gömlek, kot pantolon kombini

Şimdi de mavi-beyaz gömlek, lacivert blazer, bej pantolon, kahverengi kemer ve açık kahverengi ayakkabılarla yapılmış bir kombin görelim. Beyaz da mendil kullanmış arkadaş, nasıl olmuş, çok hoş olmuş:

açık mavi gömlek, lacivert blazer, bej pantolon kombini

İlkbahar-yazlık erkek kombinleri konulu yazımız da ilginizi çekebilir. Ziyaretiniz için teşekkürler, yine buyurun.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.