xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Erkekler İçin Yelekli Kombin Fikirleri

0 1.711

Dolabınızda bir veya birkaç tane yelek bulundurmak size kıyafetlerinizi çeşitlendirme ve hareketlendirme fırsatı verir.  Farklı kumaşlardan dikilmiş düğmeli, V yakalı, klapa yakalı yeleklerden söz ediyorum, kolsuz mont tarzındaki şişme yeleklerden falan değil. Bu yazının içinde göreceğiniz yelekli kombin fikirlerini size ilham vermesi için seçtim.

Yelek kullanırken dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan biri düğmelerini kapalı tutmaktır. Buna mecbur değilsiniz tabii ama uygularsanız hem yelek daha düzgün durur, hem de kıyafetiniz ve fiziğiniz daha hoş görünür. Bunlar çoğu zaman 5 – 6 düğmelidir, en alttaki düğmeyi açık bırakabilirsiniz.

Yelekli erkek kombinleri gündelik hayatta da, resmi giyinmeyi gerektiren ortamlarda da kullanılabilir, duruma göre kravatlı veya kravatsız olabilir.

Yelekli bir takım elbiseniz varsa onun yeleğini de kullanabilirsiniz tabii ama günlük kombinler için ayrı bir – iki yelek almak daha doğru olur. Takımın yeleğini sıklıkla başka parçalarla kullanırsanız yelek, zaman içinde diğer parçalara göre daha eski, daha yıpranmış bir hal alıp takımla beraber giyildiğinde hoş durmayabilir. Ayrıca takımınızın yeleği kumaş cinsi, dikim tarzı bakımından her pantolonunuzla uyum sağlamayacaktır.

Kombinin renklerini ayarlarken vücut tipinizi dikkate alın. Kısa boylu değilseniz, fazla kilo sorununuz yoksa aşağıdaki kontrast renklerle yapılmış yelekli kombin size yakışır.

Ama daha ince – uzun görünmek isterseniz yelekle pantolonun renkleri böyle kontrast tonlarda değil, birbirine yakın veya aynı olmalı. Joseph Abboud koleksiyonlarından seçtiğim bir sonraki kombinlerde olduğu gibi. Böyle tepeden tırnağa gri olmasa da olur, gömleğin rengi farklı olabilir ama yelek ve pantolonun renk tonları yakın olmalı.

Spor tarzdaki bazı kombinlerde tişörtlerin üstüne de yelek giyildiğini görebilirsiniz. Fakat yeleğin içine gömlek giymek daha iyi sonuç verir.

Aşağıda güzel bir yelekli davet kombini görüyorsunuz. Lacivert kruvaze ipek yelek Beymen mağazalarından.

Bu slim fit kesim mavi yelek de Kip’ten. Koyu mavi pantolon, beyaz gömlek ve lacivert pantolonla çok güzel olmuş.

DS’Damat’ta bulabileceğiniz bu ekose desenli lacivert yelek de beyaz gömlek, lacivert pantolon ve puantiyeli lacivert kravatla kombinlenmiş. Gayet şık bir görünüm çıkmış ortaya.

Aşağıdaki kombini “Lufian” isimli siteden aldım. Oraya daha sonra tekrar bakacağım, erkekler için güzel giyim eşyaları var gibi görünüyor.

Sırada güzel bir gri – siyah uyumu örneği var. (Joseph Abboud)

Bu yelek de Josep Abboud’dan.

Bu kruvaze yelek de Zara’dan. Yelek ve jean pantolon kombini yapacağınız zaman böyle derli toplu, yırtık detayı falan olmayan pantolonları tercih etmenizi tavsiye ederim. Şöyle ki:

Moda dünyası “çılgın fikirler”, “yeni trendler” gibi iddialı başlıklar altında bir sürü şey kakalıyor bize ama siz gördüğünüz her trende yüz vermeyin. Estetik diye, uyum diye bir şey var. Gerçekten iyi görünmek için parçaların renk, tarz, doku gibi unsurlar açısından birbirini iyi tamamlamasına dikkat etmek lazım.

Yırtık jean pantolonun üstüne şık bir blazer veya burada gördüğünüz tipte bir yelek giymek trend olabilir ama zevkli, doğru bir seçim değildir. Günlük hayatta kafanıza göre takılın isterseniz, ama zevkinizle, seçimlerinizin uyumuyla dikkat çekmek istediğiniz bir ortamda daha titiz davranın.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Lacivert kapitone mont ile sonbaharlık erkek kombini

Erkek deri ceket modelleri ve kombin fikirleri

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.