xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Ersin İle Nurten Maşukiye’de: Lütfen Beni Çeker Misin?

1 3.062

Ersin ile Nurten ikilisinin Sapanca hatıralarını yazmıştım sayın ziyaretçiler, şimdi de çiftin Maşukiye Cansu Alabalık Tesisleri ve çevresindeki gezilerini yazıcam.

Videolardan birini fotoğraf slaytı tarzında ben hazırladım, diğerini ise Ersin Bey çekmiş sağ olsun, özellikle sonundaki kocaman balığı ilgiyle izleyeceğinizi tahmin ediyorum. O noktada balık, Nurten ve tahminen 20 yıllık hayat arkadaşı arasında ufak bir çatışma yaşanmış tahmin ediyorum ama sorun değil, her evlilikte olur böyle şeyler. Araya giren balık olsun da, halledilir.

Ersin Bey bir yandan “Çeksene beni, beni çek, lütfen beni çeker misin?” diyen biricik eşinin sözünü dinlemeye, bir yandan da bana verdiği sözü tutmaya, Binkelam için güzel görüntüler yakalamaya, balığın en güzel pozlarını çekmeye çalışıyor. Bu fedakarlık unutulmaz, kendisine teşekkür ediyoruz.

Evet, geçtiğimiz Kurban Bayramı tatilinde veya tatilin bir kısmında, tam bilmiyorum, Ersin ile Nurten Maşukiye’de idiler. Görüntülere bakılırsa baya güzel vakit geçirmişler, belki siz de gitmeyi düşünürsünüz?

Maşukiye Cansu Tesisleri olarak da anılan mekandan söz edeyim size biraz. Çocuklu aileler için çok uygun bir yer burası; çocukların rahatça koşup oynayabilecekleri, hatta ata binebilecekleri koskoca bir yeşil alan.

Burada ayrıca kümes hayvanları görebilir, bisiklet kiralayabilir, oltayla balık avlayabilirsiniz. Sabahları köy kahvaltısı yapabilir; kiremitte alabalık, kavurma, köfte, sucuk, tavuk yiyebilirsiniz. Menüde alabalık fileto ve tavada alabalık da yer alıyor. Başka birkaç şey daha var, ben sıcakları yazdım sadece.

Burada konaklamak isterseniz standart oda, suit oda ve bungalov evler şeklinde 3 alternatif var. Bungalov evlerde hamak keyfi de yapılabiliyor; her evin yanında masa – sandalye ve hamak varmış.

Ersin Bey iyi bir semt pazarı arkadaşıdır, bir kere gördüğüm eşi son derecede hanımefendi bir kadındı, delikanlı oğullarından da her zaman saygı ve güleryüz gördüm. Dilerim gülen yüzleri hiç asılmasın ve saygılı – efendi tavırlarının karşılığını aynen alsınlar insanlardan; hepsi de.

Bir de şunu isterim, onlar gezebildiği, ben de yazabildiğim sürece bana hep gezi görselleri göndersinler; iyi oluyor.

1 yorum
  1. derya soygül

    Çok keyifli olmus 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.