xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Eskihisarlı Balıkçılar “Yaşasın Cumhuriyet!” Dedi

0 2.994

 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Gebze’nin Eskihisar köyünde sıradışı bir etkinlikle kutlandı. Sınırlı Sorumlu Eskihisar Su Ürünleri Kooperatifi tarafından organize edilen ve karada, mendirekteki kooperatif yeri önünde başlayan etkinlik denizde tekne gezintisiyle taçlandı. Etkinliğin en sempatik tarafı ise konuklara  şeker ikramı yapılması, kolonya serpilmesi oldu. Etkinliğe başkan ve yöneticiler ile her kuşaktan kooperatif üyesi balıkçılar ailecek katıldı. Ayrıca İlçe Tarım Müdürlüğü temsilcileri de ağırlandı. Kooperatif Başkanı Ali Sarılar ile yönetim kurulu üyeleri Celal İpek, İlhan Keskin, H.Kemal Özer ve Kadri Aslan’ın kusursuz bir ev sahipliği yaptığı etkinliğe Eskihisar Köyü Muhtarı Tayfun Özcan ve Gebze Belediye Meclis Üyesi Burak Sarı da katıldı.

 

Program konukların karşılanmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın hep bir ağızdan, coşku içinde okunması ile sürdü. Başkan Ali Sarı günün anlam ve önemi üzerine yaptığı konuşmada Cumhuriyet’in kuruluşunun 93’ncü yılının kutlandığını hatırlatıp şunları söyledi: “19 Mayıs 1919’da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak büyük fedakarlıklarla başlattığı milli mücadele, Türk Milleti’nin inanç ve azmiyle başarıyla sonuçlanmıştır… Cumhuriyet, Türk Milleti’ne bırakılmış en büyük miras ve vazgeçilmez bir değerdir. Cumhuriyeti kurup bizlere armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını ve Cumhuriyetimizi kurmak için canlarını feda eden şehitlerimizi saygıyla anıyor, Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükran ve minnetle anıyoruz.”

eskihisarda-cumhuriyet-bayrami   eskihisarda-cumhuriyet-bayrami-kutlamalari

Eskihisar Köyü Muhtarı Tayfun Özcan’ın günün anlam ve önemi üzerine kısa konuşmasının ardından katılımcılar kooperatif tarafından kiralanan tekne ile İzmit Körfezi kıyıları boyunca keyif bir gezi yaptı. Böylece Cumhuriyet coşkusu hem karada, hem denizde yaşanmış oldu.  Kooperatif üyeleri  bu güzel etkinlikten ötürü yönetim kuruluna teşekkür etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.