xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Etkili Çatlak Tedavisi Yöntemleri: Biodermogenesi

0 1.256

Her gördüğünüzde içinize fenalık getiren cilt çatlakları, özellikle ileri seviyelere gelmişlerse maalesef tamamen yok edilemiyorlar. Fakat daha az göze batar hale gelmelerini sağlayan çeşitli uygulamalar var, yani durum tamamen umutsuz değil. Hamilelik çatlakları, kalça çatlakları, karın çatlakları, deri çatlakları vs; her türlüsü insanın görüntüsünü bozup canını sıkıyor. Bu yazıda bu dertten büyük oranda kurtulmanın yollarından biri olan biodermogenesi yönteminden söz edeceğim. Bu yöntemin geç dönem çatlakları üzerinde (de) oldukça verimli sonuçlar verdiği iddia ediliyor. Uygulamanın hoş görünen bir tarafı da sonrasında günlük hayatla ilgili herhangi bir kısıtlamaya gitmenin gerekmemesi. Karar vermeden önce iyice araştırmak gerekir tabii, ben sadece bazı temel bilgiler vereceğim.

Biodermogenesi ile çatlak tedavisi yapılırken 1 seansta vücudun sadece 1 bölgesi ele alınıyor. Önce aşındırıcı bir süngerle 3 -5 dakika süren bir peeling yapılarak tenin ölü derilerden arınması sağlanıyor. İkinci aşamada cilde 4 ila 6 boyunca cilt yenileyici elemanlar uygulanıyor. 3. fazda ise esas tedavi başlıyor. Bi – One isimli cihazla uygulamaya başlamadan önce cildinize mükemmel bir nemlendirme sağlayan ve cihazın hareket etmesini kolaylaştıran bir kozmetik ürünü sürüyorlar. Sonra da sıra cihazın sorunlu bölgeye uygulanmasına geliyor. Bu aşamada yapılan uygulama cilt altındaki kolajen ve elastini yeniden aktif hale getirmeyi ve dolaşımı bu yeni oluşan hücrelerin çatlakların içini doldurmasını sağlayacak şekilde uyarmayı amaçlıyor. Böylece ihtiyaç duydukları besinleri alan hücreler normal seviyelerine dönmeye başlıyorlar. Bu normale dönüş hali her seansta biraz daha artıyor. Uygulama aynı zamanda deride renk üretiminin uyarılmasını, dolayısıyla sedef rengini almış çatlak dokunun yeniden renklenmesini sağlıyor.

Cilt çatlakları cilt altındaki elastin liflerinin hasar görmesi sonucunda ortaya çıkıyorlar. Çatlakları çözümü bu derece zor olan bir sorun haline getiren şey cilde esnekliğini veren elastinlerin onarılması güç yapılar olması. Onların yapısını da vücutta meydana gelen hormonal değişiklikler bozuyor. Hamile kadınların, ergenlik dönemindeki kişilerin, ağırlığı kısa sürede çok fazla artanların vücudunun çatlak oluşumuna müsait hale gelmesinin sebebi bu; bu dönemlerde vücudun hormonal yapısında rutini bozan dalgalanmalar oluyor. Bazı ilaçlar da buna sebep olabiliyor.

Biodermogenesi tedavisi bu kategorideki diğer bazı uygulamalardan farklı olarak derinin tekrar normal yapısına dönmesini sağlamaya çalışırken deriye hasar vermiyor. Belli bir bölgenin tedavisi aşağı yukarı 40 dakikada tamamlanıyor. Bir seansla bir diğer arasında en az 48 saat geçmesi gerekiyor. Belirgin bir sonuç almak için kaç seans yaptırmak gerektiğine gelince, bu çatlakların durumuna göre değişiyor. 10 yaşında büyük çatlaklar için önerilen sayı 20 civarı, daha genç çatlaklar için ise 10 – 12 seans öneriliyor.

Gebe kadınlar, emziren anneler, kalp pili kullananlar, şeker hastaları ve hormonal rahatsızlıkları olanlar için uygun değil bu tedavi; onu da ekleyeyim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.