xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Etnik Desenli Bluz Modelleri

2.158

Bohem tarzı giyim tarzının sembollerinden biri olan etnik desenli bluz çeşitleri arasında bu tarz giyim eşyalarını seven kadınlar için çok güzel, çok şık seçenekler bulunuyor.  Bu bluzların altına birçok şey giyebilirsiniz; bluzun biçimiyle uyum sağlayacak düz renkli pantolonlar, etekler, şortlar; ne isterseniz.

Aşağıda kilim desenli, kare yakalı bir büyük beden bluz  göreceksiniz. Böyle bir üst yüksek bel pantolonla güzel durur. Göğüs altından itibaren bollaştığı ve kalçaları kapattığı için de fazlalıklarınızı gözden gizler. Daha uzunlamasına bir görüntü vermek isterseniz ayakkabılarınız da pantolonun renginde olmalı ve aradan teniniz görünmemeli. Rengi pantolonun rengiyle kontrast oluşturan ayakkabılar giyerseniz vücudunuzu 3’e bölmüş olursunuz, bu da daha kısa ve kalın görünmenize yol açar.

Etnik desenli bluz modelleri arasında püsküllerle süslenmiş olanlar, panço havasındaki bluzlar, yarasa kollu tunik çeşitleri gibi modeller bulunuyor. Bohem tarzı giyinmeyi seviyorsanız dolabınızda bu tarzda birkaç bluz bulunmalı; şu Aztek desenli bluz gibi mesela. Böyle bir bluzu düz renkli salaş, uzun bir etekle de kombinleyebilirsiniz.

aztec print blouse

Çok severim böyle desenleri ben; keşke her sezon renk renk, biçim biçim çıkarsalar bunlardan.

aztek desenli püsküllü bluz

Siyah üzerine gri desenli bluz ve eskitme görünümlü gri şort, nasıl olmuş?

aztek desenli bluz - asos

İşte rengarenk bir model daha:

kilim desenli bluz modelleri

Buna tunik demişim ama panço da denebilir belki?

püsküllü tunik modelleri

Yaz için düz renkli birkaç tane salaş  eteğiniz olacak; üstüne de renk renk kısa, desenli bluzlar; altlarına da düz renk sandaletler; efil efil dolaşacaksınız böyle, güzel olmaz mı? Düz renk dar kesim pantolon – desenli salaş bluz da güzel olur gerçi. Neyse, yazıyı daha uzatmıyorum ben, burada kesiyorum. Ama başka fotoğraflar ekliycem.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.