xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Etnik Kolye Modelleri

5.954

Kendine has bir havası olan etnik takı çeşitleri moda olsun veya olmasın her zaman belli bir alıcı kitlesi tarafından tercih ediliyor. İpler, deriler, boncuklar, yarı değerli ve değerli taşlar, işlemeli kolye uçları, püsküller gibi çeşitli malzemelerle üretilen etnik kolye modelleri arasında gerçekten göz alıcı parçalar var.

Altın, gümüş gibi değerli madenlerden; turrkuaz, mercan gibi taşlardan yapılan etnik, otantik, tribal kolye modellerinin zengin ve farklı tarzlardaki çeşitleri onları farklı ortamlarda kullanabilmenizi sağlıyor. Bu güzel kolyelerin kına gecesi, düğün, yılbaşı partisi gibi ortamlarda dekolte yakalı abiye elbiselerle beraber kullanılabilecek ağır ve görkemli modelleri de var, günlük hayatta kullanılabilecek daha sade çeşitleri de.

Etnik kolyelerin ince bir zincirin veya derinin/ipin ucunda sallanan tek bir gösterişli, süslü, büyük uçtan oluşan modelleri de çok güzel görünüyor. Baştan aşağıya siyahlara büründüğünüzü; örneğin yazın siyah bir penye, siyah keten pantolon ve bir çift siyah sandalet giydiğinizi düşünün.  Bu tarzda bir etnik kolye o simsiyah görünüme  çarpıcı bir hava ve renk katacaktır. Bu tip kolyelerin tasma kolye tarzında olanları ise açık yakalı üstler giydiğiniz zaman çıplak boynunuzda muhteşem durur.

Takı kullanmak bir zevk işidir ve   değişik modelleri büyük bir zevkle, keyifle kullanarak çok hoş görünen kadınlar vardır. Ben pek takı kullanmam ama çok yakıştırarak kullanan kadınlar görmüşlüğüm vardır.  Takı kullanmayı abarttığı halde rüküş görünmeyen kadınlar gördüm hatta. Acaba keyifle taktıkları için mi rüküş durmuyor?

bohemian necklace

bohemian accessories

boncuklu kolye modelleri

Galeriye devam ederseniz başka güzel modeller de görebilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.