xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Eugenia Couture 2015 Gelinlik Modelleri

0 1.938

Gelin adayları için Eugenia Couture markasının 2015 gelinlik modelleri hakkında bir yazı yazmaya, geçenlerde bloglarımdan birine aynı markanın 2015 yaz gelinlik modelleri hakkında yazarken karar verdim. Bu yazıda Eugenia 2015 sonbahar gelinlik modelleri de olacak, yaz gelinlikleri de. Aralarında hoşunuza gidecek, size fikir ve ilham verecek bir şeyler çıkması dileğiyle programıma hemen başlıyorum:

Açılışı üstüne tül kumaştan, boncuk aplikeli kolsuz bir üst geçirilmiş kalp yakalı bir balık etek gelinlik ile yapmak istiyorum. Vücut hatlarınız ince ve orantılı ise, sırt kısmı çok hoş görünen bu gelinlik modeli size çok yakışacaktır.

2015 balık etek gelinlik modelleri  eugenia couture 2015 sonbahar gelinlik koleksiyonu

Sıradaki beden kısmı sarı kristal boncuklarla süslenmiş balo tipi gelinlik ipek saten kumaştan yapılmış. Mükemmel bir gelinlik istiyorsanız gelinlik kumaşları konusunu iyi araştırmalı veya bu konuda bilgili olan birinden yardım istemelisiniz, bunu o konuyu yazarken çok iyi anladım. Gelinlik diktirmeyi düşünüyorsanız dürüstlüğünden, kumaş ve model itibarıyla vaat ettiği şeyi yapacağından emin olduğunuz bir moda evi ile görüşmeniz lazım, aksi takdirde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

balo tipi gelinlik modelleri  balo tipi gelinlik modelleri 2015

Yaka çevresi kristal boncuklarla süslenmiş güzel bir dantelli gelinlik geliyor şimdi. Bu sırtı açık gelinlik dar kesim bir model aslında ama dilerseniz üstüne tülden yapılmış bir etek ilave ettirebiliyorsunuz.

eugenia couture 2015 gelinlik koleksiyonu eugenia 2015 gelinlik modelleri çıkarılabilir tül etekli gelinlik

İsmini dokunduğu Fransız kasabasından alan kaliteli ve pahalı bir kumaş olan Chantilly dantel ile yapılmış bir peplum gelinlik giymek ister misiniz düğününüzde? Dilerseniz bu modeli de yukarıdaki gibi bir tül etekle hareketlendirebilirsiniz.

eugenia peplum gelinlik  peplum gelinlik modelleri

Bol fırfırlı gelinlik modellerini sever misiniz? Kalp yakalı bir korse, volanlarla coşturulmuş geniş etekler, boncuklu tül kumaştan kolsuz bir üst ve işte sonuç:

2015 volanlı gelinlik modelleri  fırfırlı gelinlik modelleri 2015

Seçtiğim diğer Eugenia Couture gelinlik modelleri için galeriye buyurun:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.