xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Ev Ofisi Dekorasyonu Fikirleri

0 1.594

İnternetin hayatımıza getirdiği yeniliklerden biri de yeni iş olanakları. Özgün makale yazarlığı, web site tasarımı, sosyal medya danışmanlığı, affiliate marketing, blog yazarlığı ve daha birçok işi evden yapmak mümkün. Özellikle sürekli ve düzenli bir çalışma söz konusuysa evde özel bir ortam oluşturulmasını gerektiren bu durum, ev ofisi dekorasyonu fikirleri arayan kişilerin sayısının artmasına yol açtı.

Bu ofisin durumu şartlarınıza bağlı tabii; müsait bir oda varsa sadece işinizle ilgili mobilya, eşya ve araç gereçleri kapsayan bir oda hazırlayabilirsiniz. Bu imkan yoksa uygun bir alanı, atıl bir köşeyi verimli bir şekilde değerlendirmek gerekir.

Ev ofisi dekorasyonu yaparken yakın çevrenizde dikkatinizi dağıtacak, veriminizi düşürecek unsurlar olmamasına dikkat etmelisiniz. Öte yandan ortamın soğuk görünmesini engelleyecek birkaç kişisel dokunuş, birkaç aksesuar da olmalı tabii.

Siparişlerinizi, aramanız veya mail atmanız gereken kişileri-firmaları, unutmamanız gereken randevuları yazmak için bir pano kullanabilirsiniz. Dekoratif duvar rafları da home office dekorasyonu için kullanabileceğiniz parçalardır. Bu raflar hem duvara estetik bir boyut katar, hem de el altında olması gereken şeylerin bir arada olmasını sağlar. Aşağıda böyle bir uygulama göreceksiniz:

Eviniz aynı zamanda işyeriniz olabilir veya işinizin bir kısmını eve taşıyor olabilirsiniz; bu da önemli bir nokta. Dışarıda çalışıyorsanız ve yetiştiremediğiniz işleri evden hallediyorsanız oturma odasının veya salonun bir köşesinde bir çalışma alanı oluşturmanız yeterli olabilir. Ama tamamıyla evden çalışıyorsanız size büyükçe bir alan veya bir oda gerekebilir.

Çalışma odası dekorasyonu için çekmeceli bir çalışma masası, sağlıklı bir çalışma koltuğu, evraklar için bir camlı dolap gibi mobilyalar kullanabilirsiniz; buna yaptığınız işin niteliğine, eşya ve evraklarınızın cinsine ve miktarına göre karar vermeniz lazım. Aşağıdaki ev ofisi dekorasyonu uygulaması bu iş için bir oda ayırabilecek olanlara fikir verebilir.

home office

Kendinizi evin en küçük ve karanlık odasına kapatmayın, bu şartlarda çalışmak keyifli olmaz. Ev ofisinin aydınlık ve iç açıcı bir havası olmalı ki insan zevkle çalışabilsin ve verimli olabilsin. Büyük bir salonun bir köşesini bunun için ayıracaksanız ve evde yalnız yaşamıyorsanız bir kitaplık veya paravanla çalışma bölümünüzü ayırıp mahremiyetini sağlayabilirsiniz.

Huzurlu bir çalışma ortamı istiyorsanız duvarlar ve mobilyalar açık renkli olmalı. Beyaz, bej ve gri tonları temel renkler olarak uygundur. Çalışma masasının yeşillik gören bir pencerenin önünde olması mükemmel olur, bu mümkün değilse ortamı bitkilerle güzelleştirin.

Ortamın soğuk görünmemesi için antikacılardan veya ikinci el eşya satan mağazalardan birkaç vintage aksesuar alabilirsiniz. Ofis malzemesi olarak standart ofis eşyalarının dışında bir şeyler de kullanın; neşeli bir kalemlik gibi. Birkaç fotoğraf veya biblo ortamı sıcaklaştırıp güzelleştirir.

Çalışma köşenizin elektrik tesisatının ihtiyacınızı karşılayacak nitelikte olmasına dikkat edin. İşle ilgili çok fazla eşyanız, araç gereciniz varsa size bolca depolama alanı gerekecek; masanızı, dolabınızı buna göre seçmelisiniz.

Dekoratif kutular kullanma yoluna da gidebilirsiniz. Bunların üstüne içlerinde ne olduğuna dair etiketler iliştirirseniz işiniz kolaylaşır. Doğal gün ışığı alan bir alanda çalışmak en iyisidir, gece olduğunda halojen ışık veren soft ampullü bir lamba kullanabilirsiniz.

Ev ortamı ofis ortamına benzemez; etrafında gördüğü şeyler insanda otomatikman çalışma isteği uyandırmaz. Ortamın soğuk ve donuk görünmemesini sağlayacak eşya ve aksesuarlar kullanmalı ama bunların dikkatinizi dağıtmayacak şeyler olmasına dikkat etmelisiniz.

Ev ofisiniz televizyon, yatak ve mutfaktan ne kadar uzak olursa o kadar iyi olur. Çalışma koltuğunuz sağlıklı, ergonomik bir parça olmalı; aksi takdirde bel, boyun ve sırt bölgeniz zarar görebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.