xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Ev Yapımı Doğal Detos İçeceği Tarifi (Dr. Axe)

0 726

Kendinizi yorgun, bıkkın ve şişkin hissediyorsanız bunun sebebi kozmetiklerden, mobilyalardan, giysilerinizden ötürü maruz kaldığınız kimyasallar olabilir. Gıda maddelerinin içerdiği koruyucular ve çeşitli kimyasal maddeler de vücuda toksik maddeler yüklenmesine yol açar. Bir Dr. Axe tarifi olan ev yapımı doğal detoks içeceği vücudunuzun toksinlerden arınmasına yardımcı olabilir.

Dr. Josh Axe beslenme rutinine detoks içecekleri eklenmesine olumlu bakıyor; toksinleri bu şekilde vücudundan attıkça kendini daha rahat ve enerjik hissettiğini söylüyor.

Bu yazıdaki tarifi hazırlamakta güçlük çekmeyeceksiniz. Malzemeleri kolayca bulunur şeyler, blender veya meyve sıkacağı kullanmadan hazırlanabiliyor ve birkaç dakika içinde içilmeye hazır hale geliyor.

İçecekten 1 su bardağı tükettiğinizde 48 kalori almış oluyorsunuz. Bu miktar yaklaşık olarak 11 gram karbonhidrat, 6 gram şeker, 1,2 gram lif, 0,5 gram protein ve 0,4 gram yağ içeriyor. Karışımın içinde bunların dışında manganez, demir, potasyum, magnezyum, bakır ve bazı vitaminler de var. (A, B3, B6, C ve E vitaminleri)

Doğal Detoks İçeceği Tarifi

Malzemeler

2 – 2,5 su bardağı ılık su

2 yemek kaşığı elma sirkesi

Yarım – 1 çay kaşığı arası öğütülmüş zencefil

Çeyrek çay kaşığı tarçın

Bir tutam kırmızı, acı toz biber

2 yemek kaşığı limon suyu

1 çay kaşığı ham bal (Karışıma biraz tatlılık vermek için, isteğe bağlı)

Yapılışı

Malzemeleri yukarıdaki sırayla suya ekleyin. Elde ettiğiniz içeceği ılıkken içebilir veya soğumasını bekleyebilirsiniz.

Daha yoğun bir detoksifikasyon için bu sıvının yemeklerden 20 dakika kadar önce olmak üzere, 15 günde süreyle günde 3 kere içilmesi tavsiye ediliyor.

Vücudu toksinlerden temizlemenin ve enerjiyi arttırmanın kolay ve hızlı bir yolunu arayanlar da kahvaltında veya öğlen yemeğinden önce, günde bir kere içme yoluna gidebilirler.

İçindeki Malzemelerin Faydaları

Elma sirkesi karaciğerin ve lenfatik sistemin temizlenmesine yardım eder. Metabolizmayı ve sindirim fonksiyonlarını iyileştirir.

Limon suyu vücudun pH seviyesinin düzenlenmesine yardımcı olur. Limonlu su içmek ya da meyve suyu gibi içeceklere limon eklemek enerji seviyesini arttırır. Ayrıca vücudun toksinlerden kurtulmasına, C vitamini sayesinde cildin parlak olmasına ve bağışıklık fonksiyonlarının iyileşmesine yardım edebilir.

Zencefil, tarçın ve acı kırmızı biber metabolizmanın hızlanmasına, iltihabın hafiflemesine ve sindirime yardımcı olurlar.

Ev yapımı detoks içeceği tarifini hazırlarken bal eklemek tercihe bırakılıyor.   Ham bal doğal bir tatlandırıcı  ve antioksidanlar içeren faydalı bir gıda maddesidir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.