xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Ev Yapımı Jel Oda Kokusu

0 1.259

Ben bu hazır oda parfümü çeşitlerinden epeyce bir kullandım sayın binkelam.com ziyaretçileri, çok sigara içiyorum ve bulunduğum mekanları sıklıkla havalandırsam da bu bana yeterli gelmiyor. Öte yandan, bu şeyleri kullanmaktan da memnun değilim. Sigara içmekle zaten yanlış bir şey yapıyorum, üstüne bir de kokusu için bir sürü zararlı kimyasal madde barındıran, bazılarının, belki de hepsinin üstünde “Bu ürün atmosfere zarar verir” tarzı şeyler yazan ürünlerden kullanıyorum; bir yanlış daha oluyor. Dün bir arkadaşla da konuştuk bu konuyu, sonra ben araştırmaya, bulduğum tariflerden 1 – 2 tanesini denemeye karar verdim. Şimdilik bir ev yapımı jel oda kokusu tarifi yazıyorum sadece. Daha sonra başka tarifler de yazmak niyetindeyim.

Jel Oda Kokusu 

Böyle bir tarifle başlayalım; benim istediğim fısfıstan çok mekanın bir köşesinde bir süre duracak ve ortalığın güzel kokmasını sağlayacak bir şey. Bu tarif öyle imiş.

Malzemeler

Meyve esansı (Hangisini isterseniz)

4 paket toz jelatin (Aktardan alınabilir.)

Tuz

Isıya dayanıklı cam kase

Fırın eldiveni (Kalın havlular da olur, kendinizi yakmamanız için)

Gıda boyası (Renkli bir görünüm isterseniz)

Yapılışı

Boya kullanacaksanız önce kasenin dibine 3 -4 damla boya damlatın. Sonra da (Veya boya kullanmayacaksanız ilk olarak) kaseye seçtiğiniz esanstan 40 – 45 damla ekleyin. Kılı kılına bu kadar esans damlatmak önemli değil, esans ne kadar çok olursa jelin kokusu da o kadar güçlü olur. Sonra kaseyi ocağın yakınına bir yere bırakın.

Ocağa bir tava koyun, içine aşağı yukarı kaseyi dolduracak miktarda suyu ekleyin ve orta ateşte kaynamaya bırakın. Su kaynayınca jelatinler içine atın. Suyu, jelatinler iyice eriyene kadar tahta kaşıkla karıştırın. Sonra tencereye tekrar başlangıçta eklediğiniz kadar su ekleyin, üstüne de birkaç tutam tuz atın. Karışımı bir süre daha karıştırdıktan ve suyun içindeki her şeyin iyice eridiğinden emin olduktan sonra ocağı kapatın. Şimdi sıra bu karışımı içinde meyve esansının bulunduğu kaseye boşaltmaya geldi. Bu sırada yanmamaya dikkat etmelisiniz, fırın eldiveni veya havlu bunun için gerekiyor. Kaseyi bir yerde içindekiler donana kadar beklettikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu ev yapımı oda kokusu malzemelerin oranları azaltılıp çoğaltılarak, farklı boyutlardaki kaselere koyularak salon, yatak odası, banyo gibi farklı büyüklüklerdeki mekanlarda kullanılabilir. Aslında bolca hazırlayıp, birkaç kaseye bölüştürüp her birini farklı yerlerde kullanmak da olur herhalde.

Gıda boyası kullanmak tercihe kalmış, dekoratif ve ortamın renklerine uyumlu bir görünüm sağlamak dışında bir anlamı yok.

Yaratıcılığınızı kullanarak konuyu süsleyebilirsiniz; kasenin üstüne bir şeyler yapıştırarak, kurdele vb. sararak falan mesela.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.