xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Evde Sevgililer Günü Dekorasyonu

0 4.125

14 Şubatı sevgiliniz veya sevgili eşinizle beraber ev ortamında geçirmeyi düşünüyorsanız ortamı biraz güzelleştirmek iyi olur, değil mi? Evde Sevgililer Günü dekorasyonu hazırlamak zor veya maliyetli bir şey de değil üstelik. Bütçeniz rahatsa ona göre bir harcama yapabilirsiniz tabii ama fazla paranız yoksa bile biraz hayal gücü, biraz yaratıcılık ve belki biraz da arkadaş desteğiyle harikalar yaratabilirsiniz.

“Ben yapamam, ben beceremem” diye bir şey yok bu konuda, çünkü elimizde internet gibi bir kaynak var. Romantik bir masa kurmak, sevgiliye hediye sepeti hazırlamak, salonu, mutfağı, banyoyu konsepte uygun bir şekilde süslemek gibi konularda sayısız fikirler barındıran bu kaynağı değerlendirin.

Evde Sevgililer Günü hazırlığı yaparken güzel ortak hatıralarınızdan da ilham alabilirsiniz. Bir köşeye bir dilek ağacı yerleştirin ve üstüne fotoğraflarınızı asın mesela. Veya yine fotoğraflarınızdan, ilişkinize dair hatıralarınızdan oluşan bir masa ya da köşe hazırlayın.

Evde romantik piknik fikri, iyi düzenlenirse gerçekten güzel bir fikir olabilir. Piknik konseptini mümkün olduğu kadar uygulayın. Yere uygun bir örtü serin, hatta bir piknik sepeti alın. Rahatça oturmanız için birkaç minder veya yastık ayarlayın. Düzgün, şık bir yer sofrası oluşturmaya çalışın.

Etrafa bir sürü tea light mum yerleştirebilirsiniz, loş bir ortamda çok hoş bir etki yapıyorlar. Ayrıca piyasada renkli mumlar, yüzen mumlar, kokulu olanlar gibi birçok mum çeşidi var. İnternetteki mumlarla romantik dekor fikirlerine de bakarak bunlarla güzel, etkileyici görünümler oluşturabilirsiniz.

Balonlar, mumlar, fenerler, gül yaprakları ve kalp biçimli objeler alın. Bunlar size pahalıya mal olmaz ve çok da işe yararlar. Ama önce bir plan yapmalısınız tabii. Evin hangi bölümlerinde 14 Şubat dekoru hazırlayacağınızı, buralara hangi renk ve boyutlarda, ne gibi aksesuarlar koyabileceğinizi düşünmelisiniz. Bence mutlaka bir yerlere çiçek de koymalısınız.

Sevgililer Gününde evlenme teklifi yapmak gibi bir planınız varsa bu planı ev ortamında da hayata geçirebilirsiniz tabii ki. Sevgilinize evde baş başa zaman geçirmek istediğinizi, bunun için özel bir hazırlık yapacağınızı söyleyin. Ve ona çifte bir sürpriz yapın. Bu durumda en az bir kişiden destek almanız gerekebilir, çünkü bu anların fotoğrafları ve videoları çekilmeli. Aslında bir grup arkadaşınızı, hatta mümkünse ailelerinizden birkaç kişiyi de teklif sonrasında mutluluğunuzu paylaşmaları için davet edebilirsiniz.

Bu işi kendi olanaklarınızla yapabileceğiniz gibi bir organizasyon firmasından da yardım alabilirsiniz. Hayatımın Sürprizi ekibi var mesela, yıllardır bu piyasada olan tecrübeli ve kendini kanıtlamış bir ekip.

14 Şubat’a herkes aynı derecede önem vermez ve vermek zorunda da değildir. Öte yandan bugüne özel bir program yapılmasından, partneriyle birlikte keyifli ve romantik bir şeyler yapmaktan hoşlanan, bir hediye vermeyi önemseyen ve almaktan da mutluluk duyacak olan birçok insan var. Bugün partneriniz için önemliyse siz de onu mutlu etmek, gönlünü yapmak için tarzınızın biraz dışına çıkabilirsiniz.

Yine siz bilirsiniz tabii, ben bir yazının daha sonuna geldim mi, ona bakarım. Bu yazı biraz daha taslak halinde sürünecek gibiydi ama çok da sürünmemesi lazımdı, çünkü 8 güncük kaldı Sevgililer Gününe. Biraz daha yazarım, yarın gündüz bir ara bitiririm diyordum ama bu gece bunu bitirmiş olarak yatıcam, benim için gayet iyi oldu. Size de ilham verebildiğimi umarım. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.