xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Evdeki Yabancılar

0 1.031

2012 Altın Portakal’ın yarışma filmleri arasında bulunan Evdeki Yabancılar mübadele sürecinden yıllar sonra yaşanan bir hikayeyi anlatırken olayları politik değil hümanist bir açıdan ele almayı tercih ediyor ve bu da etkili olabilecek bir konunun zayıf bir anlatımla ortaya çıkmasına yol açıyor. 1 saat 32 dakika süren yapımın yönetmen koltuğunda Dilek Keser ve Ulaş Güneş Kaçargil oturuyor.

Filmin hikayesi 1990’lı yıllarda geçiyor. Agapi mübadele döneminde doğup büyüdüğü topraklardan ayrılıp Yunanistan’a göç etmek zorunda bırakılmıştır. Yıllar sonra, artık 80’li yaşlarındayken o zamanlar terk etmek zorunda kaldığı evini bulmak için mübadeleden önce yaşadığı Ege’deki küçük sahil kasabasına gelir. Yanında fotoğraf tutkunu genç bir kız olan torunu Elpida da bulunmaktadır. Agapi uzun yıllar önce yaşadığı evi bulduğunda o evde artık Yaşar isimli 30 yaşlarında bir adamın yaşadığını görür. Agapi geçmişini ararken Yaşar’sa geleceğini kurtarmanın peşindedir. Zaman içinde bu 3 farklı insan aynı evin içinde yaşamaya başlarlar.

Dram unsurlarının ağır bastığı ve üçlü arasındaki sahneler de gerilim öğelerine de yer veren Evdeki Yabancılar filminde roller Melpo Zarokosta, Fatih Al, Cem Bender, Romy Vasiliadis, Ferit Aktuğ, Gökçe Sezer ve Uğur Uzunel arasında paylaşılıyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.